Lewandowscy
instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Piotr Mika - 9 Listopada 2020

Anna Lewandowska zdradziła sekret sukcesu Roberta. To właśnie dzięki niemu jest najlepszy, wszystko ujawniła

Lewandowscy są jedną z najbardziej popularnych polskich par. Oboje są bardzo blisko związani ze sportem, choć swoją karierę Anna Lewandowska zakończyła już wiele lat temu. Teraz angażuje się ona w różne przedsięwzięcia, ale również bardzo wspiera swojego męża. Teraz zdradziła ona jeden z sekretów Roberta.

Lewandowscy od wielu lat tworzą zgodną parę i doczekali się dwójki dzieci - Klary oraz Laury. Oboje mają miliony fanów na całym świecie, choć wiadomo, że Robert jest zdecydowanie popularniejszy od swojej małżonki.

32-letni napastnik jest jednym z najlepszych zawodników na świecie, więc z pewnością każda informacja i szczegół na temat tego, jak przygotowuje się do meczów, jest dla kibiców nie lada gratką.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Polska na liście "niebezpiecznych państw". Właśnie zamknięto granice dla Polaków
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"
Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje polski sportowiec sprzed lat, na jego mecze chodziły tysiąceTysiące Polaków w żałobie. Nie żyje polski sportowiec sprzed lat, na jego mecze chodziły tysiąceCzytaj dalej

Lewandowscy mają swój przepis na sukces

Robert Lewandowski w minionym sezonie wspiął się na piłkarski szczyt. Polak w barwach Bayernu Monachium sięgnął po zwycięstwo w Bundeslidze, Pucharze Niemiec oraz Lidze Mistrzów.

O jego klasie świadczą jednak nie tylko drużynowe osiągnięcia, ale także te indywidualne. Polak we wszystkich wymienionych rozgrywkach sięgnął po koronę króla strzelców. Łącznie w 47 spotkaniach Robert Lewandowski zdobył 55 goli i zanotował 10 asyst.

Nic dziwnego, że wiele osób jest ciekawych tego, jak polski zawodnik przygotowuje się do kolejnych meczów. A nie raz udowadniał on, że jest przykładem prawdziwego profesjonalisty, który praktycznie wszystko podporządkowuje karierze.

W poprawianiu swoich osiągnięć i śrubowaniu rekordów bardzo pomaga mu żona, Anna Lewandowska. Niedawno udzieliła ona wywiadu dla klubowego magazynu "FCB", w którym uchyliła rąbka tajemnicy na temat prowadzenia się Roberta Lewandowskiego.

Prawie nikt nie wie, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej. Chodzi o bardzo znaną osobę, wciąż jest o niej głośnoPrawie nikt nie wie, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej. Chodzi o bardzo znaną osobę, wciąż jest o niej głośnoCzytaj dalej

Ważny jest każdy szczegół

Żona najlepszego polskiego piłkarza postanowiła się podzielić kilkoma informacjami na temat tego, jak jej mąż dba o to, aby z każdym dniem stawać się lepszym zawodnikiem. Zwróciła uwagę na to, że ważne są nawet drobiazgi.

- Jest wiele drobiazgów. Na przykład jakość snu: dobry materac, brak niebieskiego światła i odpowiednie jedzenie przed pójściem spać - powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie dla magazynu "FCB".

Lewandowscy bardzo dbają również o swoją dietę. To głównie domena Anny, która od wielu lat układa dietę zarówno dla siebie jak i swojego męża, aby jego organizm otrzymywał wszelkie potrzebne składniki odżywcze.

- Unikamy laktozy, mąki pszennej, białego cukru i smażonych potraw. Najpierw jemy węglowodany, a potem białko, czasem więcej surowych warzyw, a czasem tylko trochę mięsa - tłumaczy Anna Lewandowska, która sama jest trenerką fitness, więc dla niej dieta jest równie ważna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najlepiej poznane planety nie mogą być siedliskiem życia. Powód jest zadziwiający
  2. Joe Biden zawdzięcza wnukom więcej, niż mogłoby się wydawać. Najmłodsi w rodzinie opowiadają o relacji z dziadkiem
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Zaczęło się od żartu Elona Muska, który przerodził się w nowy biznes
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News