Robert Lewandowski na dłużej w Bayernie
Autor Piotr Bernaciak - 5 Lipca 2019

Lewandowski na dłużej w Bayernie! Nowy kontrakt Polaka

Robert Lewandowski przedłuży kontrakt z Bayernem Monachium. Jak podają media, Polak będzie występował w Niemczech przez kolejne lata swojej kariery. Dowiedzieliśmy się, że nowa umowa będzie obowiązywać przez kolejne dwa lata.

Robert Lewandowski otrzymywał wiele ofert za czasów swojej gry dla Bayernu Monachium, ale pomimo propozycji decydował się na to, by ostatecznie zostać w ekipie mistrza Niemiec. Wygląda na to, że już niebawem współpraca polskiego napastnika z najbardziej utytułowanym niemieckim klubem może zostac przedłużona. Nasz snajper może doczekać się wyróżnienia za swoją doskonałą dyspozycję.

W niemieckich mediach pojawiły się informacje, które wskazują na to, że Lewandowski otrzymał już propozycję podpisania nowej umowy z Bayernem Monachium. Początkowo porozumienie z klubem nie było proste, bo Polak domagał się podpisania dwuletniego kontraktu, a Bawarczycy optowali za przedłużeniem go o tylko jeden sezon. Ostatecznie mistrzowie kraju przystali na warunki Lewandowskiego.

Robert Lewandowski na dłużej w Bayernie

Obecna umowa Roberta Lewandowskiego z Bayernem wiąże go z klubem do końca sezonu 2020/2021, jednak na mocy nowego kontraktu będzie on występować w Bawarii do 2023 roku. Z pewnością będzie to wiązało się również ze znaczną podwyżką dla jednego z najlepszych strzelców w historii niemieckiej Bundesligi.

Nowa decyzja szefów klubu oznaczać będzie ponowne ustalenie nowej kwoty odstępnego, co ma odstraszyć kolejnych chętnych na zatrudnienie Polaka w swoim klubie. W najbliższym czasie możemy więc być niemal pewni, że Lewandowski wciąż będzie reprezentować barwy Bayernu w kolejnych sezonach, walcząc o miano jednego z najlepszych strzelców w historii drużyny.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News