Liga Europy Sevilla Roma
Instagram - AS Roma
Autor Piotr Bernaciak - 11 Marca 2020

Mecz Ligi Europy nie dojdzie do skutku. Włosi nie dostali zgody na lądowanie

Liga Europy musi mierzyć się z różnymi komplikacjami z uwagi na epidemię koronawirusa. Dowiadujemy się, że jeden z meczów nie zostanie rozegrany z powodów logistycznych. Podano oficjalne informacje na ten temat.

Liga Europy, podobnie jak Liga Mistrzów, w ostatnich dniach nie wygląda tak, jak chcieliby tego kibice z całego świata. Wszystko przez problemy związane z koronawirusem, które paraliżowały kibiców przychodzących na trybuny. Dowiedzieliśmy się, że wiele stadionów zostało zamkniętych z uwagi na trudną sytuację panującą na całym kontynencie, która paraliżuje pracę.

Dowiadujemy się, że kolejne spotkanie tym razem nie tyle odbędzie się bez kibiców, co zostanie całkowicie odwołane. Wszystko przez nieobecność drużyny gości, która nie mogła pojawić się na stadionie. Sytuacja jest naprawdę trudna i na ten moment jej jednoznaczne rozwiązanie jest niemalże niemożliwe.

Z ostatniej chwili. Piłkarz 2. Bundesligi zarażony koronawirusem. Rozgrywki mogą zostać wstrzymaneZ ostatniej chwili. Piłkarz 2. Bundesligi zarażony koronawirusem. Rozgrywki mogą zostać wstrzymaneCzytaj dalej

Liga Europy. Hitowy mecz odwołany

AS Roma w normalnych okolicznościach nie mogłaby opuścić Włoch, jednak zespół uzyskał specjalne zezwolenie na transport samolotem w związku z meczem Ligi Europy w Sewilli. Na miejscu okazało się jednak, że sprawa nie jest formalnością. Hiszpańskie służby nie udzieliły Włochom zezwolenia na wylądowanie, w związku z czym zespół musiał wrócić do Rzymu.

Jutrzejszy hitowy mecz na pewno nie zostanie rozegrany, co sprawia trudną sytuację. Na ten moment nie wiadomo, kiedy uda się rozegrać mecz, bo nie zanosi się na to, by Włosi mieli wkrótce otrzymać możliwość wylądowania na hiszpańskiej ziemi. Spotkanie na pewno nie odbędzie się w pierwotnym terminie, a rozwiązaniem problemu zająć się ma dopiero UEFA.

Tomasz Adamek wraca na ring. Wiemy, kto będzie jego rywalem w kolejnej walceTomasz Adamek wraca na ring. Wiemy, kto będzie jego rywalem w kolejnej walceCzytaj dalej

Liga Europy bez kolejnego meczu

Wiemy już, że w piłkarskim kalendarzu zaczyna brakować terminów na przesuwanie spotkań. Już niebawem możemy usłyszeć informację o tym, że sezon zostanie całkowicie przerwany. Na taką możliwość wskazuje coraz więcej dziennikarzy sportowych z całego świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News