Liga Europy
Facebook Stadion Energa Gdańsk
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Maja 2020

Finał LE jednak poza Gdańskiem? UEFA chce dokonać zmian, Polska może ucierpieć

Liga Europy podobnie jak Liga Mistrzów ma dokończyć przerwane z powodu pandemii koronawirusa rozgrywki, dopiero gdy zapadną rozstrzygnięcia w ligach krajowych. Jak się okazuje finał imprezy, który miał się tym razem odbyć w Gdańsku, może zostać przeniesiony. Pojawił się zaskakujący pomysł na dokończenie gry.

Liga Europy w tym sezonie miała zakończyć rozgrywki wielkim finałem zorganizowanym na Stadionie Energa Gdańsk. Z powodu pandemii koronawirusa wciąż nie wiadomo kiedy uda się rozegrać pozostałe mecze. Pojawiły się doniesienia, że finał imprezy może ostatecznie nie zostać rozegrany w Polsce.

Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego synaTragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego synaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego syna
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Liga Europy może zostać rozegrana na terenie jednego państwa

UEFA wciąż nie podała oficjalnie informacji o planowanym dokończeniu rywalizacji w europejskich pucharach sezonu 2019/2020. Z wcześniejszych doniesień wiemy, że władze Europejskiej Federacji jako priorytet ustanowiły dokończenie zmagań w ligach krajowych. Dopiero gdy w nich zapadną rozstrzygnięcia, ma zostać kontynuowana rywalizacja w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Pozostałe mecze miałyby zostać rozegrane w sierpniu w przeciągu zaledwie miesiąca. Na dość oryginalny pomysł wpadli w Grecji. Tamtejsze media donoszą, że krajowe władze chciałyby u siebie zorganizować finałowe mecze Ligi Europy w formule “Final 8”. Oznaczałoby to, że finał jednak nie odbędzie się w Gdańsku.

Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliJarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliCzytaj dalej


Grecy przedstawili UEFA zaskakujący pomysł

Zdaniem Greków na terenie ich kraju jest zdecydowanie bezpieczniej niż w innych europejskich krajach, więc organizacja spotkań, przy zachowaniu środków ostrożności, przebiegłaby bez problemów. Wszystkie mecze zostałyby rozegrane w Atenach. Podobno na ten moment przedstawiony przez Grecję pomysł jest na bardzo wczesnym etapie dyskusji. UEFA nie odniosła się do tych doniesień.

Źródło: Interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)
  4. Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili
  5. Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemy
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News