Liga Mistrzów UEFA
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 2 Kwietnia 2020

Finał Ligi Mistrzów bez kibiców? UEFA ma zadziwiający plan na organizację meczu

Liga Mistrzów bez kibiców w meczu finałowym? UEFA zamierza zrobić wszystko, by ostatnie spotkanie rozgrywek doszło do skutku. Jak się dowiadujemy, nawet brak kibiców ma nie być żadną przeszkodą.

Liga Mistrzów z pewnością jest wraz z mistrzostwami Europy najważniejszym produktem UEFA, na których to federacja zarabia grube miliony euro. Z pewnością rezygnacja z samego Euro 2020 była ogromnym ciosem finansowym, natomiast odwołanie kolejnych spotkań Ligi Mistrzów może być nokautem. Z tego powodu UEFA bardzo chce rozegrać pozostałe mecze.

W obecnej sytuacji wydaje się to jednak niemożliwe, jednak okazuje się, że przedstawiciele federacji mają swój plan na to, by rozegrać spotkania. Z pewnością nie byłyby one dobre dla kibiców, którzy byliby największymi poszkodowanymi całej sytuacji. Pewne jest, że tegoroczna edycja Champions League będzie jedną z najdziwniejszych w całej swojej historii.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Dawid Kubacki ujawnił problem polskich skoczków. Przykre słowa reprezentanta PolskiDawid Kubacki ujawnił problem polskich skoczków. Przykre słowa reprezentanta PolskiCzytaj dalej

Liga Mistrzów. Finał bez kibiców

Póki co wiemy, że klubowe rozgrywki europejskie zostały zawieszone i przełożone na termin nieokreślony, jednak w tym momencie trudno określić, kiedy rozegranie meczów może być możliwe. Okazuje się, że UEFA prawdopodobnie będzie chciała by doszło do tego jak najszybciej, nawet kosztem przychodzących na stadion kibiców, którzy wspierali swoją drużynę na dobre i na złe.

Plan federacji zakłada rozegranie pozostałych meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy bez kibiców. Nawet wielkie finały w Stambule i w Gdańsku miałyby zostać rozegrane za zamkniętymi drzwiami, co mogłoby sprawić, że organizatorzy stracą szansę na uzyskanie ogromnych zysków ze sprzedaży biletów.

Jan Paweł II kochał sport. Do sieci wyciekło niepublikowane zdjęcie papieża grającego w piłkę (FOTO)Jan Paweł II kochał sport. Do sieci wyciekło niepublikowane zdjęcie papieża grającego w piłkę (FOTO)Czytaj dalej

Liga Mistrzów bez kibiców?

Niewykluczone, że UEFA zdecyduje się na organizację pozostałych meczów, byle tylko zakończyć trwający sezon. Z pewnością wyłonienie ostatecznych zwycięzców w wielu ligach jest obecnie największym problemem, nie inaczej jest w rozgrywkach europejskich. Władze muszą podjąć bardzo trudną decyzję i na pewno wywoła ona spore kontrowersje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaczęło się, pierwsze biuro podróży w Polsce upadło. Jest niewypłacalne, wiadomo co dalej z klientami
  2. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Dobre i złe wiadomości dla kierowców z prawem jazdy kat. B. Zyskają nowe uprawnienia, ale jest jeden haczyk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News