Liga Mistrzów decyzja walkower
.
Autor Piotr Bernaciak - 3 Marca 2020

Polski klub zostanie ukarany walkowerem. Decyzja władz jest bezlitosna

Liga Mistrzów wciąż trwa dla jednego z polskich klubów. Dowiadujemy się, że drużyna musiała przyjąć bardzo przykrą wiadomość ze strony władz federacji. Z pewnością wpłynie ona na morale w zespole.

Liga Mistrzów nie musi kojarzyć się Polakom jedynie z ciągłymi porażkami, bowiem doskonale radzą sobie w niej nasi siatkarze. W marcu swoje spotkania w ramach elitarnych rozgrywek mieli rozegrać zawodnicy jednej z polskich drużyn, jednak dowiadujemy się, że do tego nie dojdzie. Federacja podjęła decyzję, która skazuje polski klub na walkower, co z pewnością nikogo nie ucieszy.

Mimo wszystko trzeba zastosować się do decyzji władz, która w tym momencie jest nieodwołalna. Trudno jest bowiem odwołać się od niej w tak krótkim czasie, jakim jest zaledwie kilka dni do rozpoczęcia spotkania. Polacy muszą przygotować się na bardzo złą wiadomość dotyczącą tej edycji Ligi Mistrzów. Może mieć ona koszmarne konsekwencje dla samej drużyny.

Z ostatniej chwili. Znamy rywali Polski w Lidze Narodów. Czekają nas ogromne emocjeZ ostatniej chwili. Znamy rywali Polski w Lidze Narodów. Czekają nas ogromne emocjeCzytaj dalej

Liga Mistrzów. Polski klub ukarany walkowerem

Jastrzębski Węgiel miał jechać do Trentino na mecz z miejscowym Itas, jednak już teraz wiemy, że z pewnością do tego nie dojdzie. Władze klubu twierdziły, że istnieje poważne zagrożenie koronawirusem, dlatego złożono wniosek o przełożenie meczu. Dziś federacja CEV miała podjąć decyzję w sprawie ostatecznego rozegrania meczu we Włoszech, i tak też się stało.

Federacja odmówiła, a klub nie zamierza organizować wyjazdu, co oznacza, że Polacy zostaną ukarani walkowerem 0:3. Nie czekają ich żadne inne konsekwencje, ale mimo wszystko taka zaliczka może być trudna do odrobienia nawet w meczu u siebie. Polacy mogą zostać wyrzuceni z rozgrywek przez to, że nie zgodzili się na grę w trudnych, a wręcz niebezpiecznych warunkach.

Real Madryt. Są nowe wieści w sprawie kontuzji Hazarda. Nie ma powodów do radościReal Madryt. Są nowe wieści w sprawie kontuzji Hazarda. Nie ma powodów do radościCzytaj dalej

Liga Mistrzów. Jastrzębski Węgiel ma problem

Takiej sytuacji nikt nie mógł przewidzieć, a siatkarze muszą przygotować się na odpadnięcie z europejskich rozgrywek. Zanosi się na to, że Liga Mistrzów w tym sezonie będzie poza zasięgiem Jastrzębskiego Węgla.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News