Liga Mistrzów Kyle Walker
Twitter
Autor Piotr Bernaciak - 7 Listopada 2019

Nietypowa sytuacja w Lidze Mistrzów. Obrońca stanął na bramce, a jego interwencja przejdzie do historii

Liga Mistrzów przyniosła nam wczoraj ciekawe mecze również bez udziału Polaków. W jednym z nich doszło do niespodziewanego zdarzenia. W bramce stanąć musiał obrońca, który popisał się zabawną interwencją.

Liga Mistrzów przynosi nam niesamowite emocje, jednak nikt nie spodziewał się, że mogą one osiągnąć tak wysoki poziom podczas jednego z wczorajszych spotkań. Na skutek kilku wydarzeń podczas meczu w bramce stanąć musiał jeden z obrońców. Co ciekawe, udało mu się nawet zaliczyć kilka ważnych interwencji, które okazały się kluczowe dla wyniku.

W internecie pojawiło się wiele statystyk mówiących na temat niesamowitego występu defensora. Liga Mistrzów zazwyczaj przynosiła nam mnóstwo trafień, jednak niespodziewanie po nietypowej zmianie na bramce gole przestały padać. Wydawałoby się, że zawodnik z pola nie utrzyma czystego konta przez tyle czasu gry, jednak stało się zupełnie inaczej.

Wpadka bramkarza Lokomotiwu w meczu z Juventusem. Bezcenna reakcja Grzegorza KrychowiakaWpadka bramkarza Lokomotiwu w meczu z Juventusem. Bezcenna reakcja Grzegorza KrychowiakaCzytaj dalej

Liga Mistrzów znów zaskoczyła kibiców

Kyle Walker jest świetnym obrońcą, wręcz na poziomie reprezentacyjnym. W meczu wyjazdowym w Lidze Mistrzów Pep Guardiola zdecydował się jednak dać mu wolne i posadził go na ławce. Defensor z pewnością nie przypuszczał, że zamelduje się na placu gry w roli tego, który ma łapać piłkę po strzałach zawodników Atalanty. W tej sytuacji nie miał prawa przypuszczać, że utrzyma czyste konto.

W przerwie zmieniony został Ederson, który nabawił się kontuzji. Za niego wszedł Claudio Bravo, ale w 80. minucie gry Chilijczyk został ukarany czerwoną kartką. Sytuacja zrobiła się niewątpliwie nietypowa, lecz trzeba było wytypować kogoś do gry. W związku z tym zdecydowano, że to właśnie Kyle Walker prezentuje najlepsze umiejętności bramkarskie spośród zawodników z pola.

Liga Mistrzów cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Pomimo dziesięciu minut ataków Atalanty Walker utrzymał czyste konto, a kilka jego interwencji wyglądało efektownie, choć czasem komicznie. Po jednym z dośrodkowań udało mu się złapać piłkę, lecz w bardzo nieporadny sposób chciał położyć się i zyskać kilka sekund. Zostało to wyśmiane przez internautów, którzy udostępniają dalej filmik z jego zabawną interwencją.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News