Liga Mistrzów Piątek
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 9 Stycznia 2020

Angielski gigant zainteresowany sprowadzeniem Krzysztofa Piątka. Polak może zagrać w Lidze Mistrzów

Liga Mistrzów to rozgrywki, które do tej pory nie były dostępne dla Krzysztofa Piątka. Być może jednak polski napastnik już niebawem zdoła w nich zadebiutować w nowym zespole. Informacje na ten temat pojawiają się w zagranicznych mediach.

Liga Mistrzów jest w tym sezonie wyjątkowo ciekawa, jednak dla polskich kibiców z pewnością byłaby znacznie ciekawsza, gdyby w końcu zagościł w niej Krzysztof Piątek. Polski napastnik póki co nie ma co marzyć o grze na europejskich salonach w związku z tym, że Milan znajduje się w katastrofalnej dyspozycji i nie może w żaden sposób przełamać swojego kryzysu.

Jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji jest transfer. Okazuje się, że istnieje klub, który byłby bardzo zainteresowany sprowadzeniem go po to, by wzmocnić rywalizację w ofensywie i stworzyć możliwość rotacji w momencie, gdy trzeba funkcjonować "na kilku frontach". Premier League, krajowe puchary i Liga Mistrzów wymagają rotowania zawodnikami, by utrzymać świeżość i odpowiedni poziom zmęczenia.

Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)Czytaj dalej

Liga Mistrzów jednak z Krzysztofem Piątkiem?

Media podają informację, że Krzysztof Piątek mógłby trafić do ekipy Tottenhamu. Jose Mourinho miał rzekomo doskonale pamiętać o fantastycznym poprzednim sezonie w wykonaniu Polaka. Z pewnością nasz napastnik miałby problemy z grą w wyjściowym składzie, bo niepodważalne miejsce w wyjściowej jedenastce ekipy Kogutów ma Harry Kane. Rywalizacja z nim nie należałaby do łatwych.

Piątek mógłby jednak być bardzo pożytecznym wzmocnieniem i napastnikiem, który w razie potrzeby zmienia Kane'a lub występuje za niego od pierwszej minuty, gdy ten musi odpocząć od natłoku spotkań o wysoką stawkę. Z pewnością nie mógłby on narzekać na brak podań od pomocników, jak ma to miejsce obecnie w Mediolanie.

Liga Mistrzów może powiększyć się o kolejnego Polaka

Być może ten transfer pozwoliłby Krzysztofowi Piątkowi na to, by w końcu przełamać się i powrócić do dyspozycji z poprzedniego sezonu. Póki co jednak Polak musi rozważyć, czy na pewno chce odejść z Mediolanu i definitywnie pożegnać się z Milanem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mocne wyznanie byłego piłkarza Legii. "Nie chciałem tu zostać"
  2. Polski klub zarobi prawdziwą fortunę. Wszystko przez Krzysztofa Piątka
  3. Z ostatniej chwili. Nie żyje były mistrz Polski, wybitny sportowiec. Osiągał wielkie sukcesy
  4. Bundesliga. Gwiazdor klubu z Ligi Mistrzów podejrzany o gwałt. Pojawiły się poważne oskarżenia
  5. Z siódmej ligi na zaplecze Ekstraklasy. Niesamowity transfer polskiego klub
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News