Liga Mistrzów
Rex Features East News
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Czerwca 2020

Finał Ligi Mistrzów jednak poza Stambułem? Są prowadzone rozmowy, inne miasto chce przejąć organizację

Liga Mistrzów, co jest już pewne, dokończy rozgrywki sezonu 2019/2020 w niecodziennych okolicznościach. Z uwagi na wciąż panującą pandemię koronawirusa, zmianie mogą ulec nie tylko terminy rozgrywania spotkań, ale i miejsce wielkiego finału. Stambuł może stracić prawo organizacji na rzecz wielkiej europejskiej stolicy. 

Liga Mistrzów najprawdopodobniej dopiero w sierpniu dokończy rozgrywki wstrzymane na początku marca z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Władze UEFA z uwagi na wciąż panujące zagrożenie epidemiczne rozważają przenieść rozegranie finału, który miał się odbyć w Stambule, do innego państwa.

Dom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej milionyDom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej milionyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Liga Mistrzów. Finał może zostać przeniesiony ze Stambułu

Rozgrywki Ligi Mistrzów przerwano na początku marca na etapie ⅛ finału. Od tego momentu nie ustają dyskusje na temat tego, czy uda się dokończyć rozpoczętą jesienią ubiegłego roku rywalizację. Pojawia się mnóstwo spekulacji, a najnowsze dotyczą decyzji UEFA odnośnie do organizacji finału w Stambule. Tureckie miasto może stracić prawo do organizacji imprezy.

Kluczowe decyzje na temat pozostałych spotkań Ligi Mistrzów sezonu 2019/2020 zapadną już za kilka dni. 17 i 18 czerwca obradować będzie Komitet Wykonawczy Europejskiej Unii Piłkarskiej. Już teraz jednak rozgorzała dyskusja na temat przeniesienia finału ze Stambułu do… Madrytu. Wszystko za sprawą wypowiedzi burmistrza tego miasta Jose Luisa Martineza-Almeidy, który wyjawił, że stolica Hiszpanii prowadzi rozmowy w kwestii przejęcia organizacji tego wydarzenia.

Patogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłychPatogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłychCzytaj dalej


Madryt zgłasza gotowość do organizacji finału LM

- Wiem, że obecnie czynione są pewne ustalenia i chciałbym zadeklarować całkowite poparcie ratusza dla finału LM w Madrycie. Mamy odpowiednie środki bezpieczeństwa, infrastrukturę i usługi publiczne, by zorganizować to wydarzenie. Stanowiłoby to wiadomość dla świata, że pomimo całego tego dramatu, w którym żyjemy od jakiegoś czasu, Madryt się nie poddaje i znów się podnosi - powiedział Martinez-Almeida w rozmowie z hiszpańskimi mediami.

UEFA nie potwierdza tych rewelacji i odmówiła komentarza do słów burmistrza Madrytu. Jej przedstawiciele zaznaczyli jedynie, że powołano specjalną grupę roboczą, która analizuje sytuację na Starym Kontynencie i rozważa najlepsze możliwe scenariusze dokończenia rozgrywek Ligi Mistrzów.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest oświadczenie Polski i 5 innych krajów. Wyjątkowa sprawa
  2. Śpij słodko aniołku. Wzruszający pogrzeb zamordowanej Kornelii. Morze łez w kościele
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Już wiadomo, kto może wjechać do Polski bez kwarantanny. Jest lista

Niebiańska tarta z rabarbarem. Rozkosz dla podniebienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News