Polsat Liga Mistrzów pilne
.
Autor Piotr Bernaciak - 18 Lutego 2020

Widzowie z całej Polski w furii, są wściekli na Polsat. Skandal podczas transmisji Ligi Mistrzów

Polsat transmituje w Polsce rozgrywki Ligi Mistrzów, choć można je obejrzeć również w aplikacji Ipla. Dzisiaj jednak doszło do niemałego skandalu, który doprowadził widzów do prawdziwej furii. Pojawiło się bardzo wiele komentarzy na temat organizacji.

Polsat od poprzedniego sezonu zajmuje się transmitowaniem spotkań Ligi Mistrzów w Polsce. Spore kontrowersje wzbudził pomysł władz stacji, które postanowiły, że za oglądanie meczów trzeba będzie dodatkowo zapłacić. Mimo tego widzowie kupowali specjalne pakiety, bowiem Liga Mistrzów cieszy się wyjątkowym szacunkiem ze strony fanów. Nie brakowało jednak głosów oburzenia.

Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że Polsat doprowadził do wielkiego skandalu. Wszystko przez to, że dziesiątki tysięcy widzów nie miały możliwości oglądania spotkań pomimo uiszczenia opłaty za pakiet. W internecie zawrzało, a niektórzy zapowiadają wręcz, że będą chcieli wyciągnąć konsekwencje prawne wobec telewizji Poslat, która jest właścicielem portalu Ipla.

Śmierć podczas meczu w Częstochowie. Mężczyzna nagle upadł, lekarze przekazali smutne informacjeŚmierć podczas meczu w Częstochowie. Mężczyzna nagle upadł, lekarze przekazali smutne informacjeCzytaj dalej

Polsat nie potrafił uporać się z kryzysową sytuacją

Dziesiątki fanów wklejają do mediów społecznościowych zrzuty ekranu przedstawiające problemy z połączeniem się z serwisem Ipla. Dowiadujemy się, że wina nie leży po stronie oglądających, lecz samych właścicieli portalu Ipla, czyli Polsatu. Oficjalnie nie podano, jaka jest przyczyna błędu uniemożliwiającego oglądanie spotkań, jednak mimo wszystko możemy być niemal pewni, że chodzi tu o przeciążenie serwerów.

Mecze oglądać chce ogromna liczba widzów, na co stacja powinna być przygotowana. Mimo wszystko doszło do ogromnego skandalu, a tysiące osób zapłaciło za możliwość oglądania meczu i mimo wszystko nie ma do tego dostępu. Póki co nie pojawił się żaden komunikat tłumaczący taką sytuację, a tylko niewielka grupa osób zdołała wejść na stronę i obejrzeć mecz.

Znany polski klub może wycofać się z ligi. Piłkarze rozpoczęli strajk, sytuacja jest beznadziejnaZnany polski klub może wycofać się z ligi. Piłkarze rozpoczęli strajk, sytuacja jest beznadziejnaCzytaj dalej

Polsat musi liczyć się z konsekwencjami skandalu

Niewykluczone, że wiele osób zdecyduje się na pozew wobec Polsatu, który musi ponieść konsekwencje swojej organizacji. Stacja zapewne będzie liczyć się z ogromną karą, bowiem dziesiątki tysięcy osób mogą zwyczajnie poczuć się oszukane lub okradzione.

.

.

.

(fot. Facebook - ipla)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk
  2. Kilka tygodni temu wybudowali plażę za 100 tys. Teraz zrównali ją z ziemią
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News