Liga Mistrzów Polak
Twitter - Slavia Praga
Autor Piotr Bernaciak - 19 Grudnia 2019

Sensacja Ligi Mistrzów chce kupić młodzieżowego reprezentanta Polski. Transfer już tej zimy?

Liga Mistrzów pokazała nam w tym roku kilka ciekawych zespołów. Jeden z nich chciałby wzmocnić się młodzieżowym kadrowiczem naszej reprezentacji. Niewykluczone, że do transferu dojdzie jeszcze tej zimy.

Liga Mistrzów co prawda zaczyna stopniowo wykluczać najbiedniejsze zespoły i zamykać się tylko na europejską elitę, jednak wciąż co jakiś czas do najlepszych rozgrywek klubowych na kontynencie awansują także zespoły teoretycznie słabsze. Czasami udaje im się nawet osiągać całkiem niezłe rezultaty, jak miało to miejsce między innymi w tym roku.

Dobrze poradziła sobie choćby Slavia Praga, zespół ze stolicy Czech, który regularnie sięga po mistrzostwa kraju w ostatnich latach i prezentuje się naprawdę dobrze w Europie. Teraz udało im się pokazać z dobrej strony w Champions League, jednak władze klubu chcą, by nie było to jednorazowe. Z tego powodu do drużyny trafić może jeden z utalentowanych Polaków.

Justyna Kowalczyk pochwaliła się zdjęciem z ukochanym. Kim jest partner byłej biegaczki narciarskiej?Justyna Kowalczyk pochwaliła się zdjęciem z ukochanym. Kim jest partner byłej biegaczki narciarskiej?Czytaj dalej

Liga Mistrzów z kolejnym Polakiem?

Dowiadujemy się, że Slavia Praga jest zainteresowana pozyskaniem Przemysława Wiśniewskiego, jednego z utalentowanych zawodników Górnika Zabrze. Jego drużyna nie spisuje się w tym sezonie zbyt dobrze, ale Polak należy do wyrożniających się piłkarzy. Z tego powodu doczekał się już powołań do młodzieżowej reprezentacji Polski prowadzonej przez Czesława Michniewicza.

Możliwe, że już niedługo Liga Mistrzów powiększy się o kolejnego Polaka. Wszystko przez to, że to właśnie Slavia dostrzegła talent Wiśniewskiego i chce sprowadzić go do swojego zespołu. Przemysław Wiśniewski miałby niewątpliwie lepsze szanse rozwoju w tego typu klubie, choć czekałaby go walka o grę w pierwszym składzie. Czesi mają zamiar dawać szanse utalentowanym młodzieżowcom.

Liga Mistrzów priorytetem dla władz Slavii

Możemy być pewni, że udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów będzie priorytetem dla władz Slavii. Czeski klub chce dać szansę kolejnym młodzieżowcom i niewykluczone, że w tym gronie znajdzie się właśnie Przemysław Wiśniewski. Na konkrety w tej sprawie przyjdzie nam jednak zapewne poczekać do nowego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Lewandowski strzelił gola i zapisał się w historii! Wybitne osiągnięcie napastnika Bayernu
  2. Jak on to zrobił?! Fenomenalne trafienie Cristiano Ronaldo, wyskoczył jak koszykarz NBA! [WIDEO]
  3. Mistrzowie Europy cudem uniknęli kompromitacji w Klubowych Mistrzostwach Świata. Uratował ich gol w ostatniej minucie
  4. Gwiazdor Bayernu gra w koszulce dla dzieci. Eksperci dostrzegli nietypowy pomysł piłkarza
  5. Nieprawdopodobny wyczyn legendarnego bramkarza. Wyrównał wieloletni rekord i zapisał się w historii
  6. Nie żyje 26-letni sportowiec, wielokrotny mistrz. Zginął w absurdalnym wypadku podczas treningu
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News