Liga Mistrzów
instagram.com/fcbarcelona
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Lutego 2020

FC Barcelona nie zagra przez koronawirusa? Niepokojące doniesienia przed Ligą Mistrzów

Liga Mistrzów zostanie przesunięta? Dyrekcja FC Barcelony miała zostać poinformowana o specjalnych środkach bezpieczeństwa, jakie będą podjęte w trakcie spotkania drużyny w meczu z Napoli w 1/8 finałów europejskich rozgrywek. Władze UEFY nie mogą wykluczyć, że ze względu na pojawienie się koronawirusa, mecz zostanie odwołany i przesunięty na inny termin.

Liga Mistrzów zagrożona epidemią koronawirusa. Choroba, która niebezpiecznie rozprzestrzenia się po całych Włoszech, może być wyjątkowo groźna dla piłkarzy. Władze włoskiej ligi odwołały dzisiaj trzy mecze Serie A z powodu pojawienia się wzmożonej aktywności choroby na północy Włoch, planują jeszcze bardziej przeciwdziałać pojawieniu się większej skali zachorowalności. Dyrekcja FC Barcelony miała dostać specjalne instrukcje od swoich rywali z Neapolu, ale niewykluczone, że UEFA będzie zmuszona przesunąć spotkanie na inny termin.

Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)Czytaj dalej

Liga Mistrzów. Problemy przed meczem Barcelony z Napoli

Według katalońskich mediów, na biurku FC Barcelony znalazł się specjalny dokument od władz Napoli, w którym to działacze włoskiego klubu apelują o zachowanie środków bezpieczeństwa. Według doniesień płynących z Hiszpanii, piłkarze Blaugrany wyselekcjonowani na mecz, jak też członkowie sztabu szkoleniowego drużyny zostaną przebadani kontrolnie przed wylotem do Włoch.

Nad zdrowiem piłkarzy Barcelony ma czuwać sztab lekarzy. Jeśli okaże się, że u któregoś z członków delegacji Barcelony wystąpi gorączka, wtedy zostanie natychmiastowo skierowany do jednego z włoskich szpitali w celu przebadania. Jeśli ktokolwiek z drużyny zarazi się chorobą, wtedy cała Barcelona będzie musiała zostać poddana kwarantannie, co może utrudnić rozegranie niedzielnego El Classico.

Maciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumniMaciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumniCzytaj dalej

Koronawirus zagrożeniem dla włoskiej piłki

Sytuacja rozwoju choroby we Włoszech nie wygląda dobrze. Coraz więcej osób zakaziło się groźnym wirusem, a ministerstwo zdrowia i sportu Włoch zapowiada działania, które uniemożliwią zarażeniem się chorobą przez piłkarzy.

- Rząd pracuje nad pilnymi środkami w celu zdecydowanego stawienia czoła przypadkami zarażenia koronawirusem.Środki te obejmują również świat sportu w celu zapobiegania zagrożeniom i lepszego dbania o zdrowie osób biorących udział w wydarzeniach i zawodach. - napisał w uzasadnieniu włoski minister sportu Vincenzo Spadafora.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Znamy powołania Michala Doleżala na konkurs Pucharu Świata. Jedna duża sensacja
  4. Ten cios zakończył marzenia Wildera. Makabryczne uderzenie, przejdzie do historii (WIDEO)
  5. Maciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumni
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News