Liga Mistrzów
INA FASSBENDERAFPEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Kwietnia 2020

Liga Mistrzów oficjalnie zakończona. Polskie kluby mają ogromny problem, szczypiorniści wściekli

Liga Mistrzów szczypiornistów wróci do gry w zmienionym formacie. Europejska Federacja Piłki Ręcznej podjęła w piątek decyzję odnośnie do zaplanowanych na najbliższe miesiące rozgrywek. Niestety dla polskich szczypiornistów decyzje, jakie zapadły podczas specjalnej wideokonferencji są wyłącznie niekorzystne.

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych odbędzie się wedle nowych zasad z uwagi na pandemię koronawirusa, która uniemożliwiła rozegranie zaplanowanych wcześniej spotkań. Decyzja podjęta przez EHF oznacza dla polskich zespołów PGE VIVE Kielce i ORLEN Wisły Płock wyeliminowanie z rozgrywek.

Dramat znanego skoczka. Przez wypadek zakończył karierę, do dziś nie odzyskał węchuDramat znanego skoczka. Przez wypadek zakończył karierę, do dziś nie odzyskał węchuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Liga Mistrzów bez udziału polskich drużyn. Kontrowersyjna decyzja EHF

W piątek odbyło się specjalne posiedzenie Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej. Podczas specjalnie zorganizowanej wideokonferencji dyskutowano o planie wznowienia rozgrywek przerwanych z powodu pandemii koronawirusa oraz zaplanowanych na najbliższe miesiące imprezach. Niestety zebranie nie przyniosło dobrych informacji dla polskich szczypiornistów.

Zarówno reprezentacja Polski, jak i nasze kluby w nadchodzących miesiącach straciły szansę rywalizacji o najważniejsze puchary. EHF w zaistniałej sytuacji zdecydowała zmianie formatu rozgrywania spotkań Champions League. Odwołano fazę pucharową. Odbędzie się jedynie faza Final-Four.

Nadchodzą wielkie zmiany w polskiej kadrze skoczków. Wielu z nich nie będzie mogło więcej wystąpićNadchodzą wielkie zmiany w polskiej kadrze skoczków. Wielu z nich nie będzie mogło więcej wystąpićCzytaj dalej


Europejska federacja zmienia reguły gry

Decyzja EHF oznacza, że z gry o najcenniejsze europejskie trofeum klubowego szczypiorniaka wypadają polskie drużyny PGE VIVE Kielce i ORLEN Wisła Płock. W zmaganiach wezmą udział tylko dwie najlepsze drużyny z każdej grup A i B, a więc Paris Saint-Germain HB, FC Barca Lassa, THW Kiel i Telekom Veszprem.

Na razie nie wiadomo, czy drużyny, które tą decyzją straciły szansę na zdobycie trofeum, otrzymają jakąkolwiek rekompensatę. Media spekulowały, że Europejska federacja może przeznaczyć do podziału na 12 wykluczonych zespołów 1 milion euro.

Źródło: EHF

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News