Liga Mistrzów Liverpool Atletico
YouTube - Blood Red: Liverpool FC
Autor Piotr Bernaciak - 28 Marca 2020

Absurdalne tłumaczenie Jurgena Kloppa. Odpadł z Ligi Mistrzów przez wirusa

Liga Mistrzów została przymusowo wstrzymana, a Jurgen Klopp zabrał głos w sprawie odpadnięcia z rozgrywek. Jego słowa brzmią jednak wyjątkowo kuriozalnie i trudno się z nimi zgodzić.

Liga Mistrzów zakończyła się w tym roku dla zawodników Liverpoolu wielkim rozczarowaniem. Broniąca tytułu drużyna Jurgena Kloppa dość niespodziewanie uległa u siebie Atletico Madryt i pożegnała się z europejskimi pucharami już w 1/8 finału. Mało kto spodziewał się, że rozpędzony zespół lidera Premier League odpadnie z rozgrywek tak szybko, jednak ekipa Diego Simeone była za silna.

Rozgrywki zostały wstrzymane, a Jurgen Klopp postanowił wypowiedzieć się na temat powodu, przez który Liverpool nie występuje dalej w Lidze Mistrzów. Jego wytłumaczenie brzmi jednak na tyle absurdalne, że wielu kibiców zaczęło błyskawicznie go wyśmiewać. Nie da się ukryć, że słowa niemieckiego trenera brzmią dość specyficznie.

Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotuReal Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotuCzytaj dalej

Liga Mistrzów. Absurdalne tłumaczenie Jurgena Kloppa

Całą winę za odpadnięcie z Ligi Mistrzów Jurgen Klopp zwalił na... koronawirusa. Trener nieoczekiwanie stwierdził, że to nie przez gorszą postawę w obu dwumeczach i brak odpowiedzi na dobrze zorganizowaną postawę Atletico, lecz przez epidemię wirusa drużyna nie występuje już w Lidze Mistrzów.

- Wiedzieliśmy o tym, że w Madrycie zamykane są wszystkie instytucje, szkoły i urzędy. Naprawdę trudno jest przygotowywać się do meczu w tak trudnych warunkach. Nigdy nie usprawiedliwiam się w ten sposób, lecz teraz taka jest prawda - tłumaczy swoją drużynę niemiecki trener.

Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"Czytaj dalej

Liga Mistrzów. Kibice nie zgodzili się z Kloppem

Kibice twierdzili raczej, że trudno jest wytłumaczyć słabą postawę drużyny w dwóch spotkaniach takim wydarzeniem, bo piłkarze są profesjonalistami i powinni grać zawsze na stoo procent. Wypowiedź niemieckiego trenera nie spotkała się ze zrozumieniem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Artur Szpilka wywołał burzę w sieci. Bokser rozwścieczył internautów wrzuconym zdjęciem (FOTO)
  4. Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecie
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do polskiego personelu medycznego. Pilny apel kapitana reprezentacji
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News