Liga Narodów
Beata Zawadzka/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Listopada 2020

Włosi upokorzyli Polaków. W meczu z Biało-Czerwonymi pobili rekord Ligi Narodów

Liga Narodów ma nowy, niesamowity rekord. Ustanowili go włoscy piłkarze w meczu z reprezentacją Polski. Piłkarze Roberto Manciniego upokorzyli naszych zawodników nie tylko wynikiem, ale i sposobem, w jaki zdeklasowali naszych zawodników. Jak się okazuje, pozwoliło im to pobić niezwykły rekord rozgrywek.

Liga Narodów w niedzielę rozegrała kolejne spotkania. Oczy polskich kibiców były oczywiście skierowane na Reggio Emilia, gdzie Polacy zmierzyli się z Włochami. Polacy przegrali w kompromitującym stylu, a Włosi pobili niesamowity rekord.

Robert Lewandowski uderza w Jerzego Brzęczka. Długo milczał, ale ostatecznie szczerze ocenił selekcjonera (WIDEO)Robert Lewandowski uderza w Jerzego Brzęczka. Długo milczał, ale ostatecznie szczerze ocenił selekcjonera (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  2. Ferie zimowe 2021. Rząd odwoła coroczną przerwę w nauce? Już wszystko wiadomo
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób


Liga Narodów. Włosi upokorzyli Polaków i pobili rekord

Nie milkną echa niedzielnego pojedynku Polaków z Włochami. Nasi piłkarze zaprezentowali się wyjątkowo słabo, co wywołało poruszenie nie tylko w polskich, ale i międzynarodowych mediach. Występ polskiej drużyny był tak słaby, że stał się nawet obiektem internetowych żartów.

Po meczu nawet Robert Lewandowski nie potrafił wytłumaczyć, jaki pomysł miał na mecz z Włochami selekcjoner Jerzy Brzęczek. Na opiekuna naszej drużyny narodowej ponownie spadła lawina krytyki. Nawet prezes PZPN Zbigniew Boniek przyznał, że Włosi nas zdeklasowali.

Polacy byli tylko tłem dla doskonale zorganizowanych Włochów. Ekipie z Półwyspu Apenińskiego nie przeszkodził fakt, że w meczu z powodu koronawirusa nie mogli wziąć udziału niektórzy niezwykle ważni piłkarze. Zawodnicy Roberto Manciniego dali prawdziwą lekcję futbolu Polakom.

Zwycięstwo 2:0 to i tak łagodny wymiar kary dla reprezentacji Polski. Włosi raz za razem atakowali naszą bramkę i aż strach pomyśleć, ile goli by strzelili, gdyby nie Wojciech Szczęsny, który zaliczył kilka dobrych interwencji. Bramkarz sam jednak meczu nie wygra.

Jak się okazuje, Polacy mogą się wstydzić swojej postawy w meczu z Włochami z jeszcze jednego powodu. Piłkarze “Squadra Azzura” dzięki pasywnej grze Polaków bez problemu pobili niesamowity rekord rozgrywek Ligi Narodów. Dotyczy on trafienia Domenico Berardiego na 2:0.

Nie żyje były selekcjoner reprezentacji Polski. Z kadrą sięgnął po duży sukcesNie żyje były selekcjoner reprezentacji Polski. Z kadrą sięgnął po duży sukcesCzytaj dalej


Włosi ustanowili niesamowity rekord przy golu na 2:0 w meczu z Polską

Nim napastnik Sassuolo umieścił piłkę w siatce, Włosi wymienili aż 30 podań. Portal “Opta” zajmujący się opracowaniem statystyk wyliczył, że jest to rekord Ligi Narodów. Wcześniej żadna drużyna nie wymieniła tylu podań przed zdobyciem gola.

Dla Domenico Berardiego była to dopiero druga bramka zdobyta dla reprezentacji Włoch. Zawodnik, jak widać, nie potrzebował wielu prób, by zapisać się w historii swojego kraju. Włosi imponują grą ofensywną i odchodzą stopniowo od charakterystycznego dla swojej gry “catenaccio”, czyli nacisku na grę obronną.

Dzięki zwycięstwu nad Polakami Włosi awansowali na fotel lidera naszej grupy. Mają teraz na koncie 9 punktów. O jeden wyprzedzają Holandię, a o dwa Polskę, która spadła na trzecią pozycję.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Microsoft: Koreańscy i rosyjscy hakerzy atakują firmy produkujące szczepionki przeciw COVID-19
  2. Stworzył najsłynniejszy fotel w historii PRL. Poznajcie historię niezwykłego Józefa Chierowskiego
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób
  4. Adam Małysz pokazał niebywałe nagranie ze swojego domu. Takiego go nie znacie, wideo poruszyło tysiące Polaków (WIDEO)
  5. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  6. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach
  7. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z Rolnicy. Podlasie ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News