Liga niemiecka
nph Kokenge via www.imago-images.deImago Sport and NewsEast
Autor Mateusz Dziubiński - 15 Maja 2020

Poważny problem w Bundeslidze. Córka znanego napastnika zarażona koronawirusem

Liga niemiecka wznowi rozgrywki już za kilkanaście godzin, a tymczasem słynny piłkarz występujący w jednym z zespołów, musi zostać poddany kwarantannie. Zawodnik będzie odseparowany od reszty zespołu, gdyż u jego córki test na koronawirusa dał wynik pozytywny. Gdyby infekcja się rozniosła, start ligi stanąłby pod znakiem zapytania.

Liga niemiecka jest o krok od wznowienia gry, tymczasem pojawiły się niepokojące wiadomości. Claudio Pizarro występujący w Werderze Brema ma bliski kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Zachorowała córka piłkarza, co zmusiło władze klubu, do odseparowania zawodnika od reszty drużyny.

Polskie media przekazały druzgocącą informację. Nie żyje prawdziwa legenda, dla Polaków był inspiracjąPolskie media przekazały druzgocącą informację. Nie żyje prawdziwa legenda, dla Polaków był inspiracjąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta


Liga niemiecka ponownie zagrożona z powodu COVID-19?

W sobotę o godzinie 15:30 ponownie wystartują rozgrywki Bundesligi po przerwie spowodowanej panującą w Europie pandemią koronawirusa. Niemcy będą pierwszą nacją, która skutecznie powróci do rozgrywania meczów. Tymczasem, zaledwie na kilkanaście godzin przed pierwszym gwizdkiem, pojawiła się informacja, która przeraziłą kibiców. Rozgrywki mogły ponownie być wstrzymane, gdyż jeden z piłkarzy narażony był na kontakt z osobą chorą na COVID-19.

Jak podał dziennik “Bild”, tym piłkarzem był słynny Claudio Pizarro. Peruwiańczyk to żywa legenda Bundesligi, Werderu Brema, którego jest obecnie zawodnikiem i Bayernu Monachium, w którym grał przez lata. Doświadczony zawodnik musi poddać się dwutygodniowej kwarantannie, gdyż koronawirusem zaraziła się jego córka, Antonella.

Tomasz Hajto zdradził wielki sekret swojej kariery. Oddawał mocz na logo rywalaTomasz Hajto zdradził wielki sekret swojej kariery. Oddawał mocz na logo rywalaCzytaj dalej


U córki znanego napastnika wykryto koronawirusa

W piątkowe popołudnie Werder Brema przekazał informację, że zawodnik podda się izolacji, jednocześnie zapewnili, że żaden z pozostałych zawodników, którzy mogli mieć styczność z Pizarro, nie jest chory. Testy przeprowadzone u wszystkich, dały wynik negatywny. Wydaje się, że Werder już od kilku dni wiedział o możliwej infekcji w otoczeniu Peruwiańczyka.

We wtorek ogłoszono, że napastnik, który od kilku dni nie brał udziału w zajęciach z drużyną, będzie pauzował przez kilka tygodni w związku z kontuzją mięśniową. Media w Niemczech snują więc teorię, że klub doskonale wiedział już od jakiegoś czasu o ryzyku wystąpienia choroby. Na całe szczęście przypadek w rodzinie legendarnego napastnika nie ma wpływu na planowany start Bundesligi.

Źródło: "Bild"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potężne trzęsienie ziemi. Służby: "Najsilniejsze, jakie przeżyłem". Zaskakująca wiadomość ze świata
  2. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Pół miliona złotych odszkodowania od Skarbu Państwa. Właściciel siłowni pozwał rząd za koronawirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News