Lionel Messi
Facebook Leo Messi
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Sierpnia 2020

Lionel Messi gra na nosie Barcelonie. Argentyńczyk nie wykonał ważnego polecenia klubu

Lionel Messi jest zdeterminowany, by opuścić FC Barcelonę. Argentyńczyk, który podobno w zeszłym tygodniu przekazał swoją decyzję szefom katalońskiego klubu za pomocą oficjalnego pisma, zdecydował się nie wykonać ważnego polecenia. Gwiazdor zlekceważył zalecenie szefostwa “Barcy” i wygląda na to, że stosunki między obiema stronami zaczęły się zdecydowanie psuć. 

Lionel Messi zdecydował się sprzeciwić decyzji FC Barcelony. Legenda klubu postanowiła, że chce odejść tego lata z zespołu. Messi w związku z tym postanowił nie stosować się do poleceń szefostwa “Dumy Katalonii”. Między piłkarzem i klubem narasta poważny konflikt.

Poważne oskarżenia wobec Mateusza Borka. Dziennikarz odpiera zarzuty PolsatuPoważne oskarżenia wobec Mateusza Borka. Dziennikarz odpiera zarzuty PolsatuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nowe ognisko koronawirusa. Przybywa zarażonych
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przyłapali klienta sklepu na gorącym uczynku. Nie mieści się w głowie, co robił kobiecie między regałami


Lionel Messi drwi sobie z Barcelony

Ciąg dalszy zamieszania wokół Lionela Messiego i FC Barcelony. Od kilku dni media na całym świecie donoszą, że Argentyńczyk przesłał do klubu oficjalne pismo, w którym poinformował, że zamierza w lecie opuścić klub. Na razie jednak szefostwo “Barcy” z prezydentem Josepem Marią Bartomeu traktują Messiego nadal, jak członka drużyny i nie wiadomo, czy polubownie wyrażą zgodę na jego odejście.

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon rozgrywek La Liga i piłkarze Barcelony lada dzień rozpoczną przygotowania do ponownej rywalizacji pod wodzą nowego trenera Ronalda Koemana. Na początek klub zorganizował dla zawodników badania na obecność koronawirusa. W ośrodku treningowym zjawili się wszyscy piłkarze “Barcy”, jednak Lionel Messi postanowił zagrać na nosie klubowi.

Justyna Żyła publicznie uderza w Piotra. Była żona znowu narobiła wstydu skoczkowi (FOTO)Justyna Żyła publicznie uderza w Piotra. Była żona znowu narobiła wstydu skoczkowi (FOTO)Czytaj dalej


Gwiazdor zlekceważył klub i zagrał mu na nosie

Argentyńczyk miał stawić się w klubie o godzinie 10:15, jednak nie zrobił tego. To jasny znak, że Messi jest zdecydowany na odejście z Barcelony i nie ma już odwrotu. Zgodnie ze stanowiskiem Barcelony, która nadal uważa Messiego za swojego piłkarza, można się spodziewać, że klub wyciągnie konsekwencje wobec jego zachowania.

Lionel Messi podjął już podobno decyzję, że od nowego sezonu chce grać dla Manchesteru City, którego trenerem jest doskonale mu znany Pep Guardiola. Hiszpan jest autorem największych sukcesów FC Barcelony w ostatnich latach. Spekuluje się, że Messi podpisze z “The Citizens” przynajmniej dwuletni kontrakt.

Źródło: Meczyki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowy mandat dla polskiego kierowcy, kwota powala na ziemię. Niemcy nie mieli litości
  2. Naukowcy biją na alarm. Toksyczne panele słoneczne zatruwają środowisko
  3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
  4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
  5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News