Liverpool
instagram.com/liverpoolfc
Autor Piotr Mika - 24 Czerwca 2020

Liverpool podjął decyzję ws. polskiego gracza. Zawodnik zmieni otoczenie

Liverpool, który pewnie kroczy po zwycięstwo w Premier League , musi już teraz zrobić przegląd kadry na przyszły sezon. Jeden z polskich zawodników, który przez ostatni rok był wypożyczony z "The Reds", do zespołu z Championship, po 30 czerwca wróci do klubu z Anfield Road.

Liverpool, który już niedługo może zapewnić sobie pierwszy tytuł mistrzowski od 30 lat, podjął decyzję o nieprzedłużaniu wypożyczenia jednego ze swoich zawodników. 30 czerwca wygasa umowa wypożyczenia Kamila Grabary do Huddersfield Town i Polak po tej dacie wróci na Anfield Road. Trudno jednak oczekiwać, że w nowym sezonie zostanie w klubie.

Słynny polski sportowiec miał wypadek samochodowy. Wiemy, w jakim jest stanie (FOTO)Słynny polski sportowiec miał wypadek samochodowy. Wiemy, w jakim jest stanie (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa? Transmisja w TV i online, relacja na żywo (TRANSMISJA)
  2. Otwierają granice, nie wpuszczą Polaków. Kraj w Europie podjął decyzję

Liverpool znów wypożyczy Grabarę?

Championship wróciło do gry po przerwie spowodowanej koronawirusem. Na ten sezon zespół Huddersfield wypożyczyło z Liverpoolu Kamila Grabarę i przez pierwszą część sezonu był on podstawowym zawodnikiem. Później Polak nabawił się kontuzji, a następnie grę przerwała pandemia koronawirusa. W ostatnim meczu Huddersfield przeciwko Wigan, już po wznowieniu rozgrywek, Polak nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych, co może być spowodowane właśnie tym, że za kilka dni skończy się jego wypożyczenie.

Początkowo wydawało się, że może zostać ono przedłużone o kilka tygodni, czyli do momentu dokończenia rozgrywek, tak się jednak nie stało i Grabara wróci do klubu z Anfield Road. Trudno wierzyć jednak w to, że Kamil Grabara jest w stanie walczyć o miejsce w składzie Liverpoolu, dlatego najbardziej prawdopodobny scenariusz to kolejne wypożyczenie. Trudno jednak przewidywać, gdzie w przyszłym sezonie będzie grał Polak.

Justyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieJustyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieCzytaj dalej

Dobre złego początki

Grabara przyszedł do Huddersfield jako młody bramkarski talent. Od początku mógł liczyć na pierwsze miejsce w składzie i polscy kibice mieli nadzieję, że dzięki ogrywaniu na drugim poziomie rozgrywkowym w Anglii pomoże mu w rozwoju. Polakowi jednak często przytrafiały się błedy i jego gra nie zawsze była oceniana wysoko, a od końca stycznia Polak niestety nie grał, gdyż najpierw był kontuzjowany, a później rozgrywki przerwała pandemia koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fotoradary za chwilę wylądują na złomie. Mandaty posypią się z dużo skuteczniejszych urządzeń
  2. Groził babci pistoletem i granatem. Policja w jego domu znalazła prawdziwy arsenał
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News