ŁKS Górnik spadek
zestadionu.pl
Autor Piotr Bernaciak - 23 Czerwca 2020

Znamy pierwszego spadkowicza z Ekstraklasy w tym sezonie. Nie mają już szans na utrzymanie

ŁKS został pierwszym spadkowiczem z polskiej ligi w tym sezonie. Ekstraklasa okazała się być zbyt wysokimi progami dla drużyny prowadzonej od pewnego czasu przez Wojciecha Stawowego. O spadku zadecydowała dzisiejsza porażka w meczu 32. kolejki z Górnikiem Zabrze.

ŁKS został dziś oficjalnie pierwszą drużyną, która w tym sezonie żegna się z rozgrywkami PKO Ekstraklasy. Co prawda już od dłuższego czasu drużyna Wojciecha Stawowego miała jedynie matematyczne szanse na utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, to teraz wiemy już, że nie będzie to możliwe. W najbliższym sezonie Łódzki Klub Sportowy znów zagra w Fortuna 1 Lidze.

O wszystkim miała zadecydować dzisiejsza potyczka z Górnikiem Zabrze. Wiedzieliśmy, że jeżeli ŁKS przegra starcie z wielokrotnym mistrzem Polski, to już dzisiaj będzie musiał pogodzić się ze spadkiem. Zawodnicy z Łodzi nie zaprezentowali dziś nic ciekawego swoją postawą i zasłużenie ulegli zabrzanom.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz chory na COVID-19. Wiemy, gdzie się zaraził i jak się czuje
  2. Otwierają granice, nie wpuszczą Polaków. Kraj w Europie podjął decyzję
Wujek Adama Małysza nagle przekazał informacje o zdrowiu mistrza. Ważne słowa członka rodziny byłego skoczkaWujek Adama Małysza nagle przekazał informacje o zdrowiu mistrza. Ważne słowa członka rodziny byłego skoczkaCzytaj dalej

ŁKS - Górnik. Łodzianie opuszczają Ekstraklasę

Po dzisiejszym meczu nie ma już wątpliwości. Dwa trafienia Greka Georgiosa Giakoumakisa i jedna bramka Igora Angulo nie pozostawiła wątpliwości, który z zespołów był dziś lepszy. Nawet honorowe trafienie Jana Sobocińskiego nie sprawiło, że wrażenie kibiców uległo zmianie. W końcówce meczu z boiska wyleciał jeszcze Maciej Dąbrowski z zespołu gospodarzy.

Drużyna w całym sezonie spisywała się zdecydowanie najsłabiej z całej stawki i teraz musi pogodzić się ze spadkiem do Fortuna 1 Ligi. Po odejściu Daniego Ramireza stało się jasne, że ŁKS będzie mieć niewielkie szanse na utrzymanie i że jego gra będzie wyglądała jeszcze gorzej. Tak też zresztą faktycznie się stało, a dziś ŁKS musiał pogodzić się z najgorszą informacją.

Wielu Polaków pogrążyło się w żałobie. Związek przekazał najgorsze wieści, nie żyje Witold BaranWielu Polaków pogrążyło się w żałobie. Związek przekazał najgorsze wieści, nie żyje Witold BaranCzytaj dalej

ŁKS żegna się słabym występem

Przed ŁKS-em jeszcze pięć ligowych występów, w których drużyna grać będzie już tylko o honor przed spadkiem. Zawodnicy zagrali dziś wyjątkowo słabo, dlatego możemy być pewni, że kibice będą oczekiwać od nich znacznie lepszej postawy w ostatnich meczach tego sezonu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka wzywa swoich klientów. Mogą odzyskać część pieniędzy z nienaliczonego rabatu, który im się należał
  2. Zalało polskie elektrownie. Sytuacja jest bardzo ciężka, ceny prądu mogą pójść w górę
  3. Smutna wiadomość obiegła media. 17-letni piłkarz utonął na oczach przyjaciół i rodziny. Fani pogrążyli się w żałobie
  4. Oficjalnie: Mariusz Pudzianowski wraca na ring. Pudzian przekazał fanom najlepszą wiadomość
  5. Mateusz Borek zmieszany z błotem. "To się nie nadaje do telewizji"
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News