ŁKS Łódź zatrudnił bramkarza
Autor Piotr Bernaciak - 13 Września 2019

Znany bramkarz pomoże polskiemu klubowi. "Mamy do zrealizowania kilka celów"

ŁKS Łódź ma spore problemy w związku z aferą dopingową. Dowiedzieliśmy się bowiem, że golkiper łodzian został złapany na zażywaniu nielegalnej substancji. Zastąpić ma go znany bramkarz. Jego zatrudnienie to mimo wszystko spore zaskoczenie.

ŁKS Łódź musiał zareagować bardzo szybko w związku z niepokojącymi doniesieniami medialnymi na temat dopingu w drużynie. Jeden ze znanych polskich dziennikarzy ogłosił, że zawodnik łodzian został przyłapany na zażywaniu niedozwolonych środków, co wywołało spore poruszenie wśród internautów i kibiców polskiej ekstraklasy. Po pewnym czasie poznaliśmy nazwisko wspomnianego zawodnika.

Okazuje się, że jest nim kapitan ŁKS-u i jego bramkarz, czyli Michał Kołba. Zawodnik ma jeszcze zostać przebadany po raz drugi, by jednoznacznie stwierdzić, że nie zaszła żadna pomyłka, lecz na ten moment wszystko wskazuje na to, że sam klub chce ubezpieczyć się na wypadek długiego zawieszenia dla jednego z najbardziej zasłużonych zawodników w ostatniej historii klubu.

Polski napastnik został gwiazdą. Ma więcej goli niż Rooney, ale nie trafił do reprezentacjiPolski napastnik został gwiazdą. Ma więcej goli niż Rooney, ale nie trafił do reprezentacjiCzytaj dalej

ŁKS zatrudnił nowego bramkarza

Nowym golkiperem ŁKS-u został Arkadiusz Malarz, golkiper znany z wielu występów w barwach Legii Warszawa w ostatnich sezonach. Bramkarz wyróżniał się w rozgrywkach ligowych, zaliczając wiele świetnych meczów i wielokrotnie ratując Legii punkty, to on był ważną postacią w zespole w trakcie gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Bez niego z dużą pewnością nie udałoby się do niej nawet awansować.

Teraz doświadczony Malarz podpisał dwuletni kontrakt z ŁKS-em i niemal na pewno zastąpi niebawem Kołbę. Dla strony internetowej klubu z Łodzi wypowiedział się dyrektor sportowy Krzysztof Przytuła:

- Sytuację Arka monitorowaliśmy od czasu, gdy odszedł z Legii. Rozpoczęcie rozmów miało miejsce na kilka dni przed sytuacją związaną z Michałem Kołbą. Nie będę opisywał, jakim bramkarzem jest Arek, bo każdy, kto śledzi polską piłkę, o tym wie. Umówiliśmy się na dwuletni kontrakt i przez ten okres wraz z Arkiem mamy do zrealizowania kilka celów - mówi Przytuła.

- Przy umiejętnościach, charyzmie, zaangażowaniu i doświadczeniu Arka jesteśmy przekonani, że uda nam się w pełni tego dokonać. Pozyskanie tej jakości piłkarza dla każdego klubu jest bezcenne, więc tym bardziej cieszymy się, że Arek zdecydował się na ŁKS - dodaje dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News