Ile zarabiają polscy skoczkowie
Instagram - Dawid Kubacki
Autor Piotr Bernaciak - 30 Marca 2020

lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę

Ile zarabiają polscy skoczkowie? Pojawiają się kolejne dane dotyczące nagród finansowych od FIS za występy w Pucharze Świata. Skoczkowie otrzymali wysokie nagrody, które przyznała im międzynarodowa federacja.

Ile zarabiają polscy skoczkowie? Sezon zimowy dobiegł końca zdecydowanie przedwcześnie, co z pewnością nie może cieszyć kibiców, którzy liczyli na rywalizację do samego końca. Nie do końca zadowoleni mogą być także skoczkowie, bowiem przeszły im koło nosa pieniądze za ostatnie konkursy Pucharu Świata. Sytuacja z odwołaniem konkursów nie była dobra dla nikogo.

Pojawiło się pewne zestawienie zarobków, które uzyskali polscy skoczkowie za udział w Pucharze Świata w sezonie 2019/2020. Nie da się ukryć, że pomimo odwołania kilku zawodów mimo wszystko Polacy zarobili prawdziwą fortunę. Wszystko przez liczne sukcesy, które udało im się odnieść.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  2. Przełomowy prototyp respiratora. Zamiast kilkudziesięciu tysięcy będzie kosztował kilkaset złotych

Nie żyje legenda ligi hiszpańskiej. Dwukrotny mistrz kraju przegrał walkę z ciężką chorobąNie żyje legenda ligi hiszpańskiej. Dwukrotny mistrz kraju przegrał walkę z ciężką chorobąCzytaj dalej

Ile zarabiają polscy skoczkowie? Polacy dostali fortunę

W zestawieniu przygotowanym przez Dziennik Bałtycki okazało się, że najmniej pieniędzy spośród Polaków otrzymał Klemens Murańka, który dostał zaledwie 800 franków szwajcarskich. Kolejnym Polakiem na liście najlepiej zarabiających skoczków jest Aleksander Zniszczoł, który otrzymał 1750 franków. Stefan Hula dostał 3100 franków, co stało się głównie za sprawą jego występów na początku sezonu.

Pokazujący dobrą formę w końcówce sezonu Maciej Kot mógł liczyć na kwotę 4000 franków. Znacznie więcej otrzymał Jakub Wolny, który choć długo rozczarowywał, to otrzymał 17750 franków. Piotr Żyła dostał aż 73400 franków szwajcarskich, a Dawid Kubacki za swoje liczne sukcesy otrzymał 160700 franków. Najwięcej spośród Polaków otrzymał Kamil Stoch, który zarobił 179170 franków.

Legenda skoków narciarskich jednak nie zakończy kariery? Radosne doniesienia mediówLegenda skoków narciarskich jednak nie zakończy kariery? Radosne doniesienia mediówCzytaj dalej

Ile zarabiają polscy skoczkowie? Kamil Stoch może być zadowolony

To właśnie Kamil Stoch zarobił najwięcej w tym sezonie, co wiąże się z jego triumfem w turnieju Raw Air. Fortunę otrzymał także Dawid Kubacki za sukces w Turnieju Czterech Skoczni. Polacy mają prawo do zadowolenia w związku z tymi wyliczeniami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaczęło się, pierwsze biuro podróży w Polsce upadło. Jest niewypłacalne, wiadomo co dalej z klientami
  2. Trzy nowe ofiary koronawirusa na Mazowszu. Przekroczyliśmy dwa tysiące zachorowań
  3. Wielkie zamieszanie w Jagiellonii. Piłkarze sprzeciwiają się decyzji klubu, chodzi o pieniądze
  4. Piękny gest Wojciecha Szczęsnego. Zrezygnował z fortuny, żeby pomóc. Wielkie brawa
  5. PZPN odtajnił nieznane szczegóły na temat pracy Jerzego Brzęczka. Kibice nie mogą uwierzyć (WIDEO)
  6. W aptece już się nie obkupisz. Od dziś resort wprowadza reglamentację leków

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News