Lokomotiw Moskwa trrener Jurij Siomin
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 14 Maja 2020

Kibice nie mogą uwierzyć. Reprezentanci Polski będą mieć nowego trenera. Niespodziewana zmiana w drużynie Lokomotiwu Moskwa

Lokomotiw Moskwa zupełnie niespodziewanie zdecydował się ogłosić, że już od nowego sezonu dojdzie do zmiany szkoleniowca. Reprezentanci Polski będą musieli zastosować się do nowego porządku, którego nie mógł spodziewać się nikt. Trudno było oczekiwać, że Rosjanie w taki sposób rozstaną się z legendą.

Lokomotiw Moskwa od wielu lat był prowadzony przez Jurija Siomina, klubową legendę, która cieszyła się ogromnym szacunkiem ze strony kibiców. Nic nie wskazywało na to, by klub miał pożegnać się z uwielbianym szkoleniowcem, dlatego dzisiejsza wiadomość została odebrana jako gigantyczna sensacja. Nikt nie mógł przewidzieć takich planów władz Lokomotiwu.

Okazało się, że dyrektorzy zapragnęli wymienić doświadczoną klubową legendę na nowego szkoleniowca, kompletnie zaskakując tym samym wszystkich kibiców. Nikt nie rozumie, dlaczego Jurij Siomin pożegna się z Lokomotiwem już w najbliższym czasie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Lokomotiw Moskwa żegna Jurija Siomina

LokomotiwMoskwa po tym sezonie pożegna się z Jurijem Siominem, trenerem, z którym współpracowali Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus. Obaj nie mieli prawa narzekać na tę współpracę, a trenerowi dużo zawdzięcza zwłaszcza ten pierwszy, który uwolnił swój ofensywny potencjał i od kilku miesięcy prezentuje się naprawdę wybitnie w rozgrywkach ligowych.

Jak się dowiadujemy, następcą Siomina ma zostać Marko Nikolić, trener, który prowadził Partizan Belgrad i węgierski Videoton. Na ten moment trudno powiedzieć, co oznacza taka zmiana dla Polaków. Wiemy jednak, że wejdzie ona w życie już 1 czerwca. Siomin nie dostanie więc nawet prawdziwej szansy na godne pożegnanie ze swoimi kibicami, co nie zostało dobrze odebrane.

Robert Lewandowski wybrał swój najlepszy mecz w życiu. Nigdy nie zapomni tego wieczoruRobert Lewandowski wybrał swój najlepszy mecz w życiu. Nigdy nie zapomni tego wieczoruCzytaj dalej

Lokomotiw Moskwa podjął skandaliczną decyzję

Decyzja została jednoznacznie odebrana jako skandaliczna, bowiem trener, który uczestniczył w wielu sukcesach klubu i poprowadził go do mistrzostwa, powinien dostać przynajmniej szansę na godne pożegnanie. Tak się jednak nie stało.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możesz nie dostać 1000 zł na wakacje przez jeden szczegół. Od niego zależy wszystko
  2. Zderzenie hulajnóg elektrycznych w Warszawie. Mężczyzna leżał na ziemi
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Dwie olbrzymie zagraniczne firmy zwalniają pracowników w Polsce. Setki ludzi trafią na bruk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News