Łukasz Fabiański
youtube.com/przeglad sportowy
Autor Mateusz Wysokiński - 26 Marca 2020

Fantastyczne informacje w sprawie Łukasza Fabiańskiego, Oferta nie do odrzucenia, żal nie skorzystać

Łukasz Fabiański został doceniony przez władze swojego klubu. Polak, który w każdym meczu "Młotów" błyszczy wielką klasą i zdaniem kibiców z Londynu jest jedyną nadzieją klubu na utrzymanie w angielskiej elicie dostał ofertę, z której aż żal nie skorzystać. Okazuje się, że przyszłość reprezentanta Polski maluje się w wyjątkowo optymistycznych barwach.

Łukasz Fabiański jest uznawany za jednego z najlepszych polskich bramkarzy w historii. Zawodnik, który w przeszłości bronił barw Arsenalu, Legii Warszawa i Swensea od czasu swojego transferu do West Hamu jest prawdziwym bohaterem londyńczyków. Postawa Polaka nie uchodzi uwadze władz swojego klubu, które dały mu wspaniałą ofertę. Wszystko leży teraz w rękach bramkarza, ale wiele wskazuje na to, że przystanie na propozycję.

DZISIAJ GRZEJE:

Nie żyje legendarny trener. Poprowadził Francję do tytułu, wielka strataNie żyje legendarny trener. Poprowadził Francję do tytułu, wielka strataCzytaj dalej

Łukasz Fabiański dostał wspaniałą ofertę. Polak jest bardzo ceniony w Londynie

Bramkarz West Hamu jest co prawda już doświadczonym graczem i można podejrzewać, że za kilka lat będzie się sposobił do zakończenia kariery. Jak na razie nie ma na to argumentów innych niż wiek Polaka, bo on sam pokazuje się ze znakomitej strony. Były gracz Legii jest prawdziwym bohaterem ekipy "Młotów", a kibice klubu z Premier League są przekonani, że gdyby nie on, drużyna już dawno występowałaby w Championship.

Zawodnik z Polski miał, zdaniem brytyjskich mediów, zostać zaproszony przez władze klubu do rozmów w sprawie przedłużenia umowy. Wiele wskazuje na to, że Polski bramkarz jeszcze na długi czas będzie występował w ekipie kultowych "Młotów".

Koniec kwarantanny coraz bliższy? Zawodnicy znanej ligi mogą wrócić do gry już w majuKoniec kwarantanny coraz bliższy? Zawodnicy znanej ligi mogą wrócić do gry już w majuCzytaj dalej

Fabiański zostanie w Londynie?

Według doniesień, władze West Hamu nie wyobrażają sobie przyszłości następnych sezonów bez Polaka w bramce. Z racji tego, że umowa Fabiańśkiego z londyńczykami kończy się za rok, działacze "Młotów" już teraz chcą go na następny rok.

Polak nie podjął jeszcze decyzji w sprawie przyszłości, ale wiele wskazuje na to, że zostanie w Anglii. Polak czarował już w barwach Arsenalu, Swensea i nadal cieszy się opinią jednego z najlepszych golkiperów w Premier League.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  2. Potężne kolejki na poczcie. Ogromny czas oczekiwania, tłumy stoją na ulicy
  3. Polka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowi
  4. Justyna Kowalczyk została upokorzona przez polski związek. Sportsmenka nie kryje rozgoryczenia
  5. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News