Łukasz Fabiański
Autor Łukasz Klinkosz - 30 Stycznia 2020

Łukasz Fabiański pokazał klasę po powrocie z kontuzji. Radosne wiadomości w sprawie bramkarza

Łukasz Fabiański wrócił po kontuzji i od razu miał bardzo trudne zadanie. West Ham United z nim w bramce zmierzyło się na swoim stadionie z Liverpoolem. Polak pokazał się z bardzo dobrej strony.

Łukasz Fabiański w tym sezonie już dwa razy zmagał się z kontuzją. Polski bramkarz w ostatnim meczu wrócił do pierwszego składu West Ham United i od razu miał przed sobą niezwykle ciężkie zadanie. Rywalem jego drużyny był Liverpool.

Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursuPolskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursuCzytaj dalej

Łukasz Fabiański wrócił do gry po kontuzji

Faworytem oczywiście był aktualny lider Premier League. The Reds przeważali przez większość meczu. W 35. minucie za sprawą Mohameda Salaha wyszli na prowadzenie. Egipcjanin strzelił gola z rzutu karnego. Polak był w tym przypadku bez szans. W drugiej połowie pokonał go jeszcze Alex Oxlade-Chamberlain. Przez to zawodnicy Juergena Kloppa wygrali 2:0.

Mimo przepuszczenia dwóch bramek Łukasz Fabiański został pozytywnie oceniony przez angielskie media. Stacja Sky Sports oraz portal football.london przyznali mu notę "7". Tamtejsi dziennikarze zwrócili uwagę na to, że udało mu się szybko wrócić do wysokiej formy po kontuzji. Doceniono jego udane interwencje.

Dwutygodniowa przerwa spowodowana kontuzją biodra nie zaszkodziła Fabiańskiemu. Polak rozegrał w tym sezonie co prawda tylko 10 meczów w Premier League, ale w aż pięciu zachował czyste konto. Uczynił to m.in. w spotkaniu z Manchesteru United.

Łukasz Fabiański jest jednym z najlepszych graczy w swojej drużynie

Aktualnie West Ham United zajmuje dopiero 17. miejsce w lidze, mając na swoim koncie 23 punkty. Tyle samo ma 18. Bournemouth i 19. Watford., natomiast ostatnie Norwich zgromadziło 17 "oczek". Wydaje się, że to te drużyny powalczą o utrzymanie w Premier League. Źle wygląda też sytuacja Aston Villi oraz Brighton, które mają po 25 pkt.

Następny mecz West Ham zagra na swoim stadionie z Brighton. Muszą koniecznie wygrać, bo następnie czekają ich dwa trudne wyjazdy. Czekają ich wtedy starcia z Manchesterem City i ponownie z Liverpoolem.

1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Noriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskich
  3. Niespodziewany zwrot akcji w sprawie Krzysztofa Piątka. Nowy kandydat w walce o transfer
  4. Celia Krychowiak złożyła mężowi piękne życzenia urodzinowe. Modelka wygląda wręcz nieziemsko (FOTO)
  5. Poruszające nagranie z miejsca katastrofy helikoptera Bryanta. Film, który chwyta za serce
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News