Łukasz Piszczek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Października 2020

Łukasz Piszczek ma bardzo ważny apel do wszystkich Polaków. Policja rozpoczęła pilną akcję

Łukasz Piszczek, były obrońca reprezentacji Polski i gracz Borussii Dortmund postanowił włączyć się do akcji prowadzonej przez polską policję. Znany piłkarz wystosował bardzo ważny apel do wszystkich swoich rodaków, a impulsem do tego była dramatyczna sytuacja na polskich drogach. Słowa doświadczonego zawodnika dają do myślenia. 

Łukasz Piszczek postanowił wykorzystać swój autorytet, zdobyty przez lata występów w reprezentacji Polski i Borussii Dortmund. Defensor włączył się do specjalnej akcji polskiej policji i skierował ważny apel do swoich rodaków.

Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Kolejny zakaz budzi największe oburzenie. Policja nie robi wyjątków
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Łukasz Piszczek włączył się do specjalnej akcji policji

Doświadczony obrońca Borussii Dortmund zakończył już grę w reprezentacji Polski, jednak nadal cieszy się wielką sympatią kibiców w naszym kraju. Zawodnik postanowił wykorzystać swoją rozpoznawalność i autorytet i włączył się do akcji polskiej policji dotyczącej ścigania piratów drogowych.

- Sportowiec mówi zdecydowane #NIE! zachowaniu kierowcy, który mimo podwójnej linii ciągłej i przejścia dla pieszych wyprzedza inny samochód, omal nie doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo kierowcą osobówki - napisano na facebookowym profilu śląskiej policji.

Żona Radosława Majdana zaskakuje. Małgorzata Rozenek pokazała się bez spodni przed tysiącami Polaków (FOTO)Żona Radosława Majdana zaskakuje. Małgorzata Rozenek pokazała się bez spodni przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej


Obrońca wspiera policjantów i apeluje do Polaków

Śląska policja wybrała konkretne zdarzenie, w którym nieodpowiedzialny kierowca złamał przepisy i stworzył sytuację zagrożenia życia innych uczestników ruchu. Sam Łukasz Piszczek również skomentował to zajście i posłużył się terminologią czysto piłkarską, kierując przy okazji apel do Polaków.

- Za tak brutalny faul, zawodnik otrzymuje czerwoną kartkę i zostaje wykluczony na kilka meczów. Kierowca tego samochodu też powinien odpocząć na jakiś czas za jazdą autem. Takim zachowaniom mówię zdecydowane nie - powiedział 35-latek, który rozgrywa prawdopodobnie ostatni sezon w Borussii Dortmund.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Opuszczony salon samochodowy a w środku same perełki. Widok zachwyci niejednego sympatyka motoryzacji
  2. Sztuczna Inteligencja postawi diagnozę szybciej niż lekarz. Zaskakujące badania naukowców, to rewolucja
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Papież Franciszek podpisał rezygnację. Nie było innego wyjścia. Polacy długo czekali na decyzję

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News