Łukasz Piszczek
twitter.com/ Le Football en VOD IV
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Lutego 2020

Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)

Łukasz Piszczek bohaterem spotkania Borussii Dortmund w Bundeslidze. Reprezentant Polski zdobył gola, który zachwycił wszystkich miłośników niemieckiej piłki. Bramkarz Eintrachtu Franfurt mógł tylko spokojnie odprowadzić piłkę wzrokiem. Ta bramka może się stać trafieniem całej kolejki niemieckiej Bundesligi.

Łukasz Piszczek nie raz w trakcie swojej kariery pokazywał prawdziwą, piłkarską klasę. Mimo że obrońca jest już coraz bliższy emerytury to nadal czaruje na boiskach niemieckiej Bundesligi, co udowodnił w trakcie dzisiejszego meczu z Eintrachtem Frankfurt. Były reprezentant Polski popisał się przepięknym strzałem zza pola karnego, które wyprowadził Borussię na prowadzenie.

Z ostatniej chwili. Manchester City wyrzucony z Ligi Mistrzów. Potężna kara od UEFAZ ostatniej chwili. Manchester City wyrzucony z Ligi Mistrzów. Potężna kara od UEFACzytaj dalej

Łukasz Piszczek zdobył piękną bramkę. Niesamowity mecz reprezentanta Polski

Mimo że Piszczek w tym sezonie może liczyć na podstawowy skład drużyny z Dortmundu, to nadal jest ceniony przez swojego trenera i kibiców, którzy widzą w nim prawdziwą legendę niemieckiego klubu. Polak zagrał dzisiaj mecz jak za swoich najlepszych lat w BVB a jego bramka przeciwko Eintrachtowi pokazuje, że mimo wieku Polak może zachwycać.

Polak przejął piłkę po wybiciu obrońców drużyny z Frankfurtu. Widząc, że liczba zawodników w polu karnym jest dość pokaźna, zdecydował się na techniczne uderzenie na wysokości pola karnego. Uderzenie Piszczka było tak silne, że były bramkarz PSG - Kevin Trapp mógł tylko odprowadzić ją wzrokiem. Kibice oszaleli po bramce Polaka, który udowodnił, że nadal stać go na grę na najwyższym, europejskim poziomie.

Organizatorzy podjęli decyzję ws. skoków w Tauplitz. Tego obawiali się kibiceOrganizatorzy podjęli decyzję ws. skoków w Tauplitz. Tego obawiali się kibiceCzytaj dalej

Przyszłość Piszczka w Dortmundzie jest niepewna

Mimo że Piszczek wciąż zachwyca w Budneslidze, to ten sezon będzie najprawdopodobniej ostatnim w barwach drużyny z Zagłębia Ruhry. Klub przebudowuje skład i zamierza stawiać na coraz to młodszych zawodników. Piłkarz miał dostać informację, że władze BVB nie będą chciały przedłużyć z nim umowy.

- Chciałbym zostać jeszcze rok. Czy tak się stanie? Trudno w tej chwili powiedzieć, jednak rozmawiamy odnośnie przedłużenia umowy. Więcej będę wiedział na przełomie stycznia i lutego. Jeśli klub widzi to inaczej, będę musiał to zaakceptować - mówił niedawno Łukasz Piszczek w rozmowie z portalem schwatzgelb.de.

Zobacz także:

  1. Nowe godziny skoków narciarskich w Bad Mitterndorf. Pogoda płata figle organizatorom
  2. Media zadrwiły z Krzysztofa Piątka. Nadały mu nowy pseudonim
  3. Pele ma problemy zdrowotne. Król futbolu ujawnia prawdę
  4. Znany dziennikarz sportowy odchodzi z Polsatu. Pracował w stacji prawie 20 lat
  5. Oficjalnie: Vital Heynen zawieszony przed władze. Drużyna będzie musiała poradzić sobie bez niego
  6. Dramatyczne doniesienia od rodziny Kamila Glika. Zmarł zbyt wcześnie, ogromna strata

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News