Łukasz Piszczek Borussia Dortmund odejście
Instagram - Borussia Dortmund
Autor Piotr Bernaciak - 18 Lutego 2020

Nagły zwrot ws. przyszłości Łukasza Piszczka. "Decyzja jeszcze nie zapadła"

Łukasz Piszczek zdaniem wielu ekspertów już po tym sezonie pożegna się z Borussią Dortmund. Wiele osób twierdziło, że Polak zamierza ostatecznie rozstać się z drużyną, w której grał wiele lat. Okazuje się jednak, że w sprawie wcale nie zapadła jeszcze żadna decyzja.

Łukasz Piszczek od wielu lat jest pewnym punktem w składzie Borussii Dortmund. Polski obrońca gra na bardzo wysokim poziomie od wielu lat i nie widać po nim, że jest coraz bliżej końca kariery. Nasz prawy obrońca był przez wielu uznawany za jednego z najlepszych na świecie na swojej pozycji. Kolejni trenerzy ekipy z Niemiec chętnie korzystali z jego usług, nawet teraz, gdy po prawej stronie boiska świetnie radzi sobie Achraf Hakimi.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, jakoby obecny sezon Łukasza Piszczka w Borussii Dortmund miał być jego ostatnim w żółto-czarnych barwach. Sam piłkarz nie decydował się na komentarz w tej sprawie, jednak wiele wyjaśniły nieoczekiwane słowa ze strony jednego z dyrektorów klubu z Zagłębia Ruhry. Mało kto spodziewał się, że mężczyzna zdradzi, jaką przyszłość Borussia wiąże z naszym prawym obrońcą.

Dramatyczna sytuacja drużyny przed Ligą Mistrzów. Wielki gwiazdor nie zagra z LiverpoolemDramatyczna sytuacja drużyny przed Ligą Mistrzów. Wielki gwiazdor nie zagra z LiverpoolemCzytaj dalej

Łukasz Piszczek miał odejść z Borussii Dortmund

W polskich mediach pojawiały się spekulacje na temat tego, jaka przyszłość czeka Łukasza Piszczka. Większość osób twierdziła, że prawdopodobnie zmieni on klub, a wśród zainteresowanych podawano nawet Paris Saint-Germain. Inni mówili, że wobec odejścia z Borussii Polaka czeka prawdopodobnie zakończenie kariery. Okazuje się jednak, że plan obrońcy na następny sezon jest zupełnie inny.

- Rozmawiamy, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła - powiedział dyrektor sportowy Borussii Dortmund Michael Zorc, ogłaszając publicznie, że klub jest zainteresowany tym, by Łukasz Piszczek pozostał w zespole na kolejny sezon.

Krzysztof Piątek nie był pierwszym wyborem Herthy. Niemieckie media dotarły do nieznanych faktówKrzysztof Piątek nie był pierwszym wyborem Herthy. Niemieckie media dotarły do nieznanych faktówCzytaj dalej

Łukasz Piszczek wciąż jest potrzebny BVB

Trudno się dziwić, bowiem Piszczek jest wciąż pewnym punktem zespołu i nadal ma pewne miejsce w składzie. Na ten moment wciąż możemy być pewni, że gdyby pozostał w Dortmundzie na kolejny sezon, to dalej będzie otrzymywać szansę gry.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczny wypadek na wyścigach samochodowych. Samochód stanął w ogniu, kibice nie mogli powstrzymać łez (WIDEO)
  2. Podejrzenie koronawirusa w Polsce. Sześć osób w szpitalu w Warszawie
  3. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  4. Piłkarskie jaja. Takiego pudła jeszcze nie widzieliśmy, kibice mu tego nie wybaczą (WIDEO)
  5. Asystent Dyrektora Pucharu Świata dostaje groźby od fanów. Wszystko przez skok Kamila Stocha
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News