Łukasz Piszczek
Instagram/Łukasz Piszczek
Autor Bartosz Goluch - 29 Marca 2020

Łukasz Piszczek wróci do treningów? Borussia Dortmund gotowa zaryzykować zdrowiem piłkarzy

Łukasz Piszczek i jego Borussia Dortmund, podobnie jak większość klubów Bundesligi wstrzymali treningi w związku z epidemią koronawirusa. Jak donosi "Corriere dello Sport", BVB już niebawem może wznowić zajęcia prowadzone w grupie.

Włoski dziennik zaznacza, że na początku treningów klub zastosuje środki ostrożności. Piłkarze będą ćwiczyli w parach, a klub zapewni im narzędzia konieczne do zachowania bezpieczeństwa. Co ciekawe, gracze Borussii aż rwą się do pracy.

Siostra znanego trenera zamordowana przez swojego partnera. Podejrzewał, że jest nosicielką wirusaSiostra znanego trenera zamordowana przez swojego partnera. Podejrzewał, że jest nosicielką wirusaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

Łukasz Piszczek i spółka wrócą na murawę

- To dopiero początek, nie mogę się doczekać powrotu do grania, choć mam świadomość, że póki co jest to niemożliwe. Sądzę jednak, że zajęcia w grupie zdecydowanie dobrze na nas wpłynął - stwierdził piłkarz "BVB" Emre Can cytowany przez "Corriere dello Sport".

Niedawno podobne informacje przekazał niemiecki Sky Sports. Według portalu, środki bezpieczeństwa zostały zastosowane również w salkach do ćwiczeń, gdzie może przebywać tylko jedna osoba. Takie działania mają zapobiec ewentualnym zarażeniom.

Fala zwolnień w skokach narciarskich. Na bruk trafiło prawie 100 osóbFala zwolnień w skokach narciarskich. Na bruk trafiło prawie 100 osóbCzytaj dalej

Wolfsburg już trenuje

Do treningów powrócili już gracze VfL Wolfsburg. - Treningi odbywają się w czterech różnych grupach, są cztery oddzielne szatnie i cztery pomieszczenia z natryskami. Wszystko później dokładnie dezynfekujemy - zapewnia dyrektor zarządzający klubu Joerg Schmadtke.

Przypomnijmy - decyzja o zawieszeniu rozgrywek Bundesligi zapadła 13 marca. Pierwotnie najlepsza niemiecka liga miała wrócić do gry 2 kwietnia. Ten scenariusz wydaje się jednak nierealny, a rozgrywki zostaną wznowione najwcześniej w maju. Dotąd rozegrano 25 kolejek sezonu. Kalendarz ligowy w Niemczech jest rozplanowany na 34 serii gier.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Wielkie zamieszanie w Jagiellonii. Piłkarze sprzeciwiają się decyzji klubu, chodzi o pieniądze
  4. Piękny gest Wojciecha Szczęsnego. Zrezygnował z fortuny, żeby pomóc. Wielkie brawa
  5. PZPN odtajnił nieznane szczegóły na temat pracy Jerzego Brzęczka. Kibice nie mogą uwierzyć (WIDEO)
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News