Łukasz Piszczek
Facebook Łukasz Piszczek
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Kwietnia 2020

Przyszłość Łukasza Piszczka wyjaśniona. Jest oficjalna decyzja włodarzy Borussii Dortmund

Łukasz Piszczek w ciągu dekady występów w barwach Borussi Dortmund na zawsze zaskarbił sobie szacunek władz klubu i jego kibiców. Reprezentant Polski mimo upływu lat wciąż jest jednym z liderów zespołu i pełni funkcję kapitana. Jego umowa z Dortmundczykami dobiega jednak końca. Wiemy już, co z dalszą karierą obrońcy.

Łukasz Piszczek zakończył reprezentacyjną karierę i skupił się na grze w klubie. Jego umowa z Borussią niedługo wygaśnie i wielu zastanawia się, jaki będzie kolejny ruch w karierze obrońcy. Stanowisko zajęły władze niemieckiego klubu.

Reprezentant Polski odchodzi. Jego skoki oglądały tysiące fanów, tracimy znanego zawodnikaReprezentant Polski odchodzi. Jego skoki oglądały tysiące fanów, tracimy znanego zawodnikaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa


Łukasz Piszczek stał się legendą BorussiI Dortmund

Łukasz Piszczek od momentu transferu z Herthy Berlin w 2010 roku do Borussii Dortmund, stał się jednym z liderów zespołu, który po kilku słabszych sezonach znów stał się jedną z największych potęg Niemiec i Europy. Polak swoimi występami i oddaniem drużynie zaskarbił sobie dozgonną sympatię kibiców BVB.

Niemcy do tego stopnia darzą Piszczka szacunkiem, że mianowano go jednym z kapitanów drużyny. Piękna przygoda byłego reprezentanta Polski z Dortmundem dobiega jednak końca, gdyż 30 czerwca wygasa jego kontrakt. Media od tygodni spekulują, co dalej z karierą doświadczonego zawodnika. Wątpliwości wszystkich zostały właśnie rozwiane, gdyż na temat sytuacji Polaka wypowiedział się dyrektor sportowy Borussii Michael Zorc.

Anna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawAnna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawCzytaj dalej


Dyrektor BVB rozwiał wątpliwości w sprawie kontraktu Piszczka

Legendarny piłkarz klubu z Signal Iduna Park, a obecnie dyrektor, zdradził, że klub nie zamierza rezygnować z Łukasza Piszczka i wkrótce podejmie z nim rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu.

- Zawsze oceniam, czy gracz nadal ma niezbędną siłę i chęć do działania. Tak jest zdecydowanie w przypadku Łukasza. Z powodu koronawirusa obecnie nie prowadzimy żadnych rozmów na temat nowych umów. Ale wkrótce do tego dojdzie. - powiedział triumfator Ligi Mistrzów 1997 w rozmowie z "Bildem".

Polak w ciągu dekady gry w zespole z Westfalii zanotował aż 354 występy, co plasuje go na dziesiątym miejscu w klasyfikacji wszechczasów. W tym sezonie wybiegał na boisko 29 razy, zdobył jedną bramkę i dołożył cztery asysty.

Źródło: "Bild"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Mężczyzna rzucił się na policjantów z widłami. Potem schował się w wersalce
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. Bać mogą się już nawet uczciwi. Wystarczy podejrzenie, a fiskus zgodnie z nowym prawem zabierze ci wszystko

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News