Maciej Kot
youtube.com/ Atafu Sport
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Lutego 2020

Maciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumni

Maciej Kot nie przestaje zaskakiwać. Skoczek, który ostatnimi czasy miał poważne problemy z formą popisał się niesamowitymi skokami w trakcie zawodów we włoskim Predazzo. Polak powtórzył swój wczorajszy sukces i po raz kolejny zwyciężył zawody w cyklu Pucharu Kontynentalnego. Tak dobra dyspozycja daje nadzieje, że skoczek pokaże jeszcze w tym sezonie swoją wielką klasę.

Maciej Kot osiągnął niesamowity rezultat w trakcie zawodów we włoskim Predazzo. Skoczek narciarski po raz kolejny pokazał klasę w trakcie zawodów Pucharu Kontynentalnego i pokazał, że bardzo dobrze czuje się na włoskiej ziemi. Po wczorajszym sukcesie przyszedł czas na kolejny. Tak dobra forma sportowca może zaowocować tym, że Michal Doleżal sięgnie po sportowca w trakcie zawodów pierwszej kadry reprezentacji.

Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)Czytaj dalej

Maciej Kot zwyciężył w Predazzo. Drugi tryumf z rzędu

Polski skoczek potwierdził, że jego długo wyczekiwana forma wraca. Sportowiec z Polski osiągnął niesamowity rezultat na włoskiej skoczni i był wprost nie do zatrzymania przez rywali, a jego skoki na odległość 103 i 104 metrów była prawdziwą ozdobą konkursu. Polak przez cały czas goniony był przez Austriaka Clemensa Aignera, który przegrał z Kotem o zaledwie 0,6 punktu. Trzecie miejsce w trakcie zawodów w Predazzo zajął reprezentant Niemiec Kevin Bickner.

W trakcie zawodów we Włoszech punktowali także inni sportowcy z Polski. Tomasz Pilch miał obiecującą pierwszą serię, po której był 13., jednak słabszy występ w finale uplasował go na 17. pozycji. Dwa miejsca dalej znajdował się Stefan Hula.

Wielki wyczyn Leo Messiego. Argentyńczyk z oficjalnym rekordem świataWielki wyczyn Leo Messiego. Argentyńczyk z oficjalnym rekordem świataCzytaj dalej

Doleżal przeprosi się z Kotem?

Nie da się ukryć, że dobra dyspozycja Macieja Kota może przyprawić o ból głowy selekcjonera reprezentacji Polski. Doleżal bardzo rotuje składem kadry, a na pewne miejsca w drużynie jak na razie liczyć mogą tylko Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła oraz Jakub Wolny. Eksperymenty szkoleniowca z Andrzejem Stękałą nie przyniosły wymiernych rezultatów.

Jak na razie trener skoczków nie podał, kto pojedzie na następne zawody Pucharu Świata, ale możemy podejrzewać, że dobra postawa Kota zaowocuje powołaniem do pierwszej reprezentacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  4. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  5. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News