Maciej Kot ojciec tata dziecko
Instagram.com - Maciej Kot
Autor Piotr Bernaciak - 23 Listopada 2020

Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy

Maciej Kot już niebawem zostanie ojcem. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną informację za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych wspólnie ze swoją żoną. Oboje byli wyraźnie szczęśliwi i wzruszeni jedną z najważniejszych chwil w ich życiu.

Maciej Kot należy od lat do reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Nasz kadrowicz od dłuższego czasu ma miejsce w składzie Michala Doleżala, który regularnie wystawia grupę polskich skoczków na konkursy Pucharu Świata.

Nasi skoczkowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów, nie inaczej jest z działalnością Macieja Kota. Zawodnik kadry Doleżala, podobnie jak jego żona, mają wiele tysięcy obserwujących w mediach społecznościowych.

To właśnie za ich sprawą zdecydowali się podzielić ze wszystkimi radosną nowiną. Ze wszystkich stron zaczęły spływać gratulacje.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  2. Nie żyje aktor znany z ”Na dobre i na złe”, ”U pana Boga w ogródku” i wielu innych. Wiadomość przekazał ZASP
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
Michal Doleżal wyjawił prawdę. Dostał atrakcyjną ofertę pracy, pojawiła się deklaracja Michal Doleżal wyjawił prawdę. Dostał atrakcyjną ofertę pracy, pojawiła się deklaracja Czytaj dalej

Maciej Kot zostanie ojcem

W tym sezonie Pucharu Świata Polacy nie zaliczyli najlepszej inauguracji. Co prawda w sobotnim konkursie drużynowym zajęli trzecie miejsce, jednak mimo wszystko nie mogli być z siebie w pełni zadowoleni. Niedzielny konkurs był jeszcze gorszy dla Biało-czerwonych.

Nasi zawodnicy przygotowują się do kolejnych zawodów, które odbywać się będą przy pustych trybunach, jednak Maciej Kot zdecydował się podzielić ze światem radosną nowiną, któa ukazała się zarówno na jego profilu, jak i na profilu jego żony.

- Kocur Junior nadchodzi - napisał Maciej Kot na swoim Instagramie, dołączając fotografię przedstawiającą zdjęcie ciążowego USG. Pod wpisem momentalnie pojawiło się mnóstwo gratulacji, także od Gregora Schlierenzauera, znanego rywala Polaków.

Póki co polski skoczek nie pochwalił się, kiedy dokładnie zostanie ojcem, jednak prawdopodobnie dojdzie do tego już po sezonie skoków narciarskich. O ile nie stanie się więc nic niespodziewanego, Maciej Kot będzie do dyspozycji Michala Doleżala.

Oburzający wpis Marcina Najmana na temat walki z Don Kasjo na Fame MMA. Wyśmiał rywala, kibice złapali się za głowyOburzający wpis Marcina Najmana na temat walki z Don Kasjo na Fame MMA. Wyśmiał rywala, kibice złapali się za głowyCzytaj dalej

Maciej Kot podzielił się radosną nowiną

Polski skoczek nie ukrywał wielkiej radości, podobnie jak fani w komentarzach pod zdjęciem. Wielu z nich gratulowało Maciejowi Kotowi radosnej chwili i życzyło mu dużo szczęścia również w nadchodzących miesiącach.

- Gratulacje dla rodziców, niech się zdrowo rozwija - napisała jedna z fanek pod zdjęciem Macieja Kota.

Maciej Kot

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Do Polski przyleciał tajemniczy samolot z Wuhan. Ujawniono cel podróży
  2. 75% rabatu w drogeriach Rossmann. Tłumy ustawią się po akcesoria kuchenne, markowe zapachy i kosmetyki
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
  4. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  5. Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje
  6. Tragiczny wypadek pod Janowem. Młoda matka roztrzaskała auto na drzewie. Nie żyje 2-letnie dziecko
  7. Ogromna rodzinna tragedia. 65-latka nie miała żadnych szans, została wciągnięta przez rozrzutnik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News