Maciej Kot: żona
Instagram - Agnieszka Kot
Autor Piotr Bernaciak - 2 Marca 2020

Żona polskiego skoczka kusi gorącym zdjęciem. Wygląda jak prawdziwa bogini (FOTO)

Maciej Kot: żona polskiego skoczka zawodowo zajmuje się fitnessem. Kobieta chętnie dzieli się wydarzeniami ze swojego życia na Instagramie. Teraz zdecydowała się opublikować zdjęcie, które zachwyciło fanów.

Maciej Kot: żona jednego ze znanych polskich skoczków zdecydowała się nie pozostawać jedynie w jego cieniu i wspierać go podczas walki w Pucharze Świata i Pucharze Kontynentalnym, lecz zamiast tego sama prowadzi swoją działalność. Kobieta zajmuje się fitnessem, co możemy zaobserwować na jej Instagramie. Regularnie pojawiają się tam zdjęcia przedstawiające jej działania.

Tym razem żona Macieja Kota postanowiła opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało niemałą sensację. Nic dziwnego, że tak się stało, bowiem kobieta zdecydowała się pokazać swoje ciało. Momentalnie pojawiły się dziesiątki komentarzy wychwalających urodę Agnieszki Kot.

W polskiej kadrze zadebiutuje nowy skoczek. Wystąpi już w najbliższym konkursieW polskiej kadrze zadebiutuje nowy skoczek. Wystąpi już w najbliższym konkursieCzytaj dalej

Maciej Kot: żona zachwyciła internautów

W naszej pierwszej kadrze znajdują się obecnie Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, ale i Maciej Kot. Skoczek dołączył do pierwszego zespołu naszej drużyny po świetnych wynikach w Pucharze Kontynentalnym. Michal Dolezal liczył na to, że spędzenie czasu w "rezerwach" pierwszej reprezentacji pomoże naszemu zawodnikowi odzyskać formę i tak też się stało.

Obecnie Maciej Kot przygotowuje się do skoków w Oslo, gdzie nasza drużyna rozpocznie turniej Raw Air. Jego żona postanowiła podzielić się niesamowitym zdjęciem, które szybko zdobyło gigantyczny rozgłos. Pojawiło się także wiele komentarzy wychwalających jej urodę.

Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)Czytaj dalej

Maciej Kot: żona zachwyciła internautów

- Wyglądasz jak Afrodyta! - czytamy w komentarzu pod zdjęciem żony Macieja Kota.

Nie da się ukryć, że najnowszy wpis cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem ze strony internautów, którzy śledzą poczynania kobiety w mediach społecznościowych. Zobacz zdjęcie Agnieszki Kot:

Maciej Kot: żona

fot. Instagram - Agnieszka Kot

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Mężczyzna zasnął na podłodze tramwaju. Po przyjeździe straży miejskiej okazało się, że to nie jedyne co zrobił
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Oślizgła biała skrętka na żółtku znaczy więcej niż sądzisz. Nie jedz pod żadnym pozorem jajek, na których jej nie ma

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News