Maciej Rybus wirus
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Łukasz Kowalski - 6 Października 2020

Na jaw wyszło, kto ma koronawirusa w reprezentacji Polski. Wielkie osłabienie, będzie dodatkowe powołanie

Maciej Rybus nie wystąpi w najbliższych spotkaniach reprezentacji Polski. Lewy obrońca nie brał udziału we wtorkowym treningu podobnie jak kapitan kadry Rober Lewandowski. Na konferencji prasowej we wtorek trener Jerzy Brzęczek zdradził, że u jednego z piłkarzy wykryto koronawirusa. Media informują, że chodzi o jednego z tej dwójki.

Maciej Rybus po raz kolejny może opuści mecze reprezentacji Polski. Lewy obrońca przez kontuzje stracił niemal całe eliminacje do Euro 2020, którez powodu pandemii koronawirusa zostały przesuniete na przyszły rok. Teraz, wrócił do formy i regularnie gra w Lokomotivie Moskwa, ale i tak wszystko wskazuje na to, że nie wystąpi w najbiższych meczach.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Już pewne, wiadomo ile wyniesie czternasta emerytura. Potwierdził sam minister
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Legia Warszawa bez trenera. W trakcie superpucharu pojawi się inne nazwisko, to legenda klubuLegia Warszawa bez trenera. W trakcie superpucharu pojawi się inne nazwisko, to legenda klubuCzytaj dalej

Maciej Rybus zakażony koronawirusem?

W poniedziałek w Sopocie rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed towarzyskim meczem z Finlandią, oraz spotkaniami Ligi Narów z Włochami oraz Bośnią I Hercegowiną. Od samego początku kadra ma utrudnione zadanie przez kolejne przypadki zakażenia koronawirusem.

Kilka dni przed startem zgrupowania Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że badania dały wynik pozytywny u selekcjonera reprezentacji Polski, Jerzego Brzęczka. Trener opuścił początek zgrupowania, ale dojechał do kadrowiczów we wtorek, po otrzymaniu dwóch negatywnych wyników badań.

Dodatkowo pojawiaja się kolejne zakażenoia koronawirusem wśród kadrowiczów. Jeszcze przed weekendem Napoli poinformowało, że koronawirusa ma Piotr Zieliński. Pomocnika zabraknie w każdym z trzech najblizszych spotkań reprezentacji. We wtorek na konferencji prasowej Jerzy Brzęczek poinformował, że badania przeprowadzone już w trakcie zgrupowania dały poztywny wynik u jednego z reprezentantów.

Na jaw wyszło, jaki majątek ma Anna Lewandowska. Ewa Chodakowska będzie wściekła, może pomarzyć o takim bogactwieNa jaw wyszło, jaki majątek ma Anna Lewandowska. Ewa Chodakowska będzie wściekła, może pomarzyć o takim bogactwieCzytaj dalej

Koronawirus w reprezentacji Polski

- Każda tego typu wiadomość jest zła. To nam utrudnia pracę i pokazuje, jak musimy uważać. Niewykluczone, że w miejsce zainfekowanej osoby powołamy kogoś innego - powiedział trener Brzęczek. We wtorkowym treningu nie wziął udziału Maciej Rybus oraz kapitan rkadry, Robert Lewandowski.

Serwis Sport.pl poinformował, że to właśnie jeden z nich jest osobą zakażoną. Jak dodano najprawdopodobniej chodzi o lewego obrońcę, ale zarówno jego menadżer jak i sam zawodnik nie komentują sprawy. Lewandowski miał odpoczywać po trudach ostatnich meczów. Polak ma odczuwać także ból pleców. Z racji ostatnich intensywnych dni i grania co trzy dni nie był przewidywany do występu w meczu z Finlandią.

Sport.pl poinformował, że Rybus najprawdopodobniej zaraził się wirusem w trakcie podróży. Informacja o jego chorobie może stanowić wielki problem dla naszej reprezentacji, ponieważ zawodnik podróżował z Rosji razem z innym kadrowiczem, Grzegorzem Krychowiakiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wjechał luksusowym Porsche w przyczepę. Pozwał rolnika, nie miał za grosz litości
  2. Apple wycofuje sprzęt ze sprzedaży. Szykuje się gigantyczna rewolucja, nikt się nie spodziewał
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiła

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News