Magdalena K
policja.pl
Autor Aleksy Kiełbasa - 14 Września 2020

Została okrzyknięta "miss listów gończych". Kim w rzeczywistości jest Magdalena K.

Magdalenę K. uważano za szefową gangu kiboli Cracovii. W mediach okrzyknięto ją „miss listów gończych”. Kobietę oskarżono o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, przemyt i wprowadzenie do obrotu co najmniej 65 kg marihuany i kokainy. W rozmowie z Onetem, informator mówi, że Magdalena K. w rzeczywistości nie była szefową grupy, choć chciała takową się stać po aresztowaniu liderów gangu. Później musiała uciekać do Tajlandii, jednak 28 lutego 2020 roku została zatrzymana na Słowacji.

Magdalena K. była partnerką Mariusza Z, który wraz z bratem Adrianem Z. pseudonim „Zielony”, kierował działaniami przestępców. Jednak podczas akcji antyterrorystów pod koniec 2017 roku, sześciu pseudokibiców zostało zatrzymanych, a Adrian Z. został zastrzelony. Magdalena K. starała się przejąć interesy, co nie do końca jej się udało.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej

Magdalena K. została wyśmiana przez gangsterów

Informator Onetu zdradza, że Magdalena K. w rzeczywistości nie kierowała grupą.

- Na pewno nie była żadną szefową gangu - powiedziała w rozmowie z Onetem osoba związana z grupą. - Chciała rozmawiać z gangsterami z "Wielopola", którzy trzymali część kasy, ale szybko została przez nich wyśmiana – dodaje.

Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Czytaj dalej

Musiała uciekać za granicę

W pewnym momencie doszło do sytuacji, w której Magdalena K. musiała ratować się ucieczką za granicę, bowiem poszukiwania rozpoczęli polscy śledczy. Początkowo kobieta zatrzymała się w Tajlandii w hotelu jednego z protektorów "Zielonych". Później poszukiwana ukrywała się w różnych zakątkach Europy, ale ścigana przez Interpol, chciała w końcu oddać się w ręce wymiaru sprawiedliwości. Występowała nawet dwukrotnie o „list żelazny”, ale jej wnioski zostały odrzucone.

Ostatecznie, 28 lutego 2020 roku Magdalena K. wpadła w ręce słowackiej i węgierskiej policji na Słowacji w miejscowości Zvolen. Zatrzymana nie stawiała oporu, choć była kompletnie zaskoczona sytuacją. Co ciekawe, kobieta zmieniła wygląd, farbując włosy na ciemno, przez co nie przypominała siebie ze zdjęć znanych w mediach. Kobieta nadal przebywa w areszcie na Słowacji i czeka na proces. Nie wiadomo jednak, kiedy ten się rozpocznie, ponieważ Słowacy nie przekazali jeszcze Magdaleny K. w ręce naszego wymiaru sprawiedliwości.

Źródło Onet

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News