Małgorzata Rozenek Radosław Majdan Henio
Instagram - Małgorzta Rozenek-Majdan
Autor Łukasz Kowalski - 5 Września 2020

Żona Radosława Majdana nie kryje zachwytu nad swoim dzieckiem. " To taka miejska legenda"

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jej mąż, były reprezentant Polski Radosław Majdan, od czerwca są szczęśliwymi rodzicami małego Henia. Para nie ukrywa, jak bardzo zależało im na potomku. Podczas ostatniego wywiadu, celebrytka nie kryła zachwytu nad swoim dzieckiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i były reprezentant Polski Radosław Majdan są małżeństwem od 2016 roku. Niemal od samego początku para podkreślała, że chce zostać rodzicami. Po kilku latach prób wreszcie i się udało. W czerwcu na świat przyszedł długo wyczekiwany syn Henryk, który z miejsca stał się oczkiem w głowie państwa Majdanów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Anna Lewandowska spotka się ze swoją fanką w sądzie? Poszło o fortunę, "miała mnie zastraszyć"
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?
Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratowaćTragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratowaćCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek-Majdan wychwala swojego syna

W sobotę Celebrytka pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN", w którym rozmawiała na temat zbliżającego się sezonu swojego show. W rozmowie nie zabrakło tematu małego Henryka. Jak zaznaczyła celebrytka, przez trzy lata razem z mężem się starała zajść w ciążę, korzystając z metody in vitro. Jak zaznaczyła, byli już nawet bliscy poddania się.

- Tak sobie myślimy, że lata tych starań, które były naprawdę trudne i był moment, że już traciliśmy nadzieję [...] Henryk po prostu nam wynagradza. Jesteśmy taką prawdziwą, pełną rodziną - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan w programie śniadaniowym.

Celebrytka, w rozmowie z prowadzącymi chwaliła swojego najmłodszego syna (ma także dzieci z poprzedniego małżeństwa: Stanisława i Tadeusza). Prezenterka nie kryła zachwytów nad Henrykiem i zaznaczyła, że jest on wymarzonym dzieckiem, które jest niezwykle grzeczne.

Justyna Żyła pochwaliła się niezwykłym talentem swojego syna. Na pewno nie będzie jak ojciec, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Justyna Żyła pochwaliła się niezwykłym talentem swojego syna. Na pewno nie będzie jak ojciec, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Małgorzata Rozenek-Majdan mówi o swoim niezwykłym szczęściu

- Henryk jest najcudowniejszym dzieckiem na świecie. Moi synowie Stasio i Tadzio również byli bardzo grzeczni, ale bardziej absorbujący. Bardzo lubili być noszeni na rękach, nigdy sami nie zasypiali, średnio było z przesypianiem nocy - zaznczyła w rozmowie Małgorzata Rozenek-Majdan.

- Henryk jest takim dzieckiem, o którym się słyszy i mi się wydawało, że to jest taka miejska legenda. Każdy o tym słyszał, ale nikt tego nie widział - dodała. - Henryk jest chłopcem, który śpi całe noce. Oczywiście budzi się na karmienie, ale budzi się, je i natychmiast zasypia. Jest niezwykle pogodny, uśmiechnięty, gaworzy, rozpoznaje nas. My z moim mężem i wszyscy, którzy wokół Henryka są, po prostu wyrywamy go sobie z rąk i jesteśmy bardzo szczęśliwi - zaznaczyła żona byłego reprezentanta Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci na bruk? Minister Emilewicz ostro o przyszłości starszych Polaków
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. Kuriozalne słowa Jerzego Brzęczka po meczu z Holandią. Zagraliśmy słabo i bez stylu, a on "jest zadowolony"
  6. Rząd wreszcie zabrał się do pracy. Przedstawiono konkretne rozwiązania na jesień, aby wyjść z pandemii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News