Małgorzata Rozenek Radosław Majdan kościół
Instagram - Małgorzta Rozenek - Majdan
Autor Łukasz Kowalski - 22 Lipca 2020

Radosław Majdan nie zamierza ochrzcić swojego dziecka. Zaatakował także Kościół, jego słowa obraziły tysiące Polaków

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno zostali rodzicami. Para 10 czerwca ogłosiła, że na świat przyszedł ich syn Henryk. Chłopiec z miejsca stał się jednym z najpopularniejszych chłopców w polskim internecie. Niedawno internauci zaczęli spekulować na temat chrztu małego Henia. Odniósł się do nich Radosław Majdan, który nie gryzł się w język.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan 10 czerwca zostali rodzicami. Para od dawna starała się o dziecko, aż w końcu na świat przyszedł Henryk. Chłopiec z miejsca stał się ulubieńcem polskich Internautów. Teraz para musiała po raz kolejny zmierzyć się ze spekulacjami na temat swojego syna.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Rząd przekazał wiadomość dla tysięcy Polaków. Decyzja zapadła ostatecznie
  3. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel
Media podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaMedia podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami

Radosław Majdan na początku XXI wieku był jedną z najbarwniejszych postaci w polskim futbolu. Były bramkarz nigdy nie gryzł się w język i mówił to, co myślał. Pozwalała mu na to silna pozycja, jaką sobie wyrobił grą w Pogoni Szczecin a później w Wiśle Kraków. Z reprezentacją Polski pojechał na mistrzostwa świata w Korei i Japonii w 2002 roku.

Tym razem Majdan znów postanowił w ostrych słowach skomentować doniesienia na temat chrztu jego syna Henryka. Od kilku tygodni Internauci spekulowali o chrzcie pierwszego dziecka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Pojawiły się spekulacje, że uroczystość ma się odbyć w domu prezenterki telewizyjnej, a jej rodzice mają zostać rodzicami chrzestnymi Henryka.

Adam Małysz pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Chodzi o sprawę życia i zdrowiaAdam Małysz pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Chodzi o sprawę życia i zdrowiaCzytaj dalej

Majdan w ostrych słowach zaatakował polski kościół

Były zawodnik m.in.: Wisły Kraków i Pogoni Szczecin w rozmowie z JastrząbPost.pl w mocnych słowach skomentował te doniesienia. Były reprezentant Polski zapowiedział, że na razie nie ma mowy o chrzcie swojego syna, a wszystko przez postawę kościoła katolickiego, z którym rodzice Henryka się nie zgadzają.

- Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w Kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna - powiedział Majdan reporterce portalu. Były piłkarz dodał, że wpływ na taką decyzję miały m.in.: afery pedofilskie trawiące polski kościół.

- Myślę, że Kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in-vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metody - stwierdził Majdan.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tarcza antykryzysowa ratowała, teraz sprawdza. Kontrole w całym kraju, mogą przyjść do każdego z beneficjentów
  2. Jak opóźnić starzenie się mózgu. Naukowcy opracowali 3 zaskakujące kroki
  3. Wielki dzień Agnieszki Radwańskiej. Ogromna radość w rodzinie polskiej gwiazdy (FOTO)
  4. Barcelona już wie, kto zostanie jej nowym trenerem? Działacze mają faworyta
  5. Cała Polska była wściekła na Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN w końcu uległ presji i zmienił decyzję
  6. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News