Małgorzata Rozenek
YouTube tvnpl
Autor Piotr Mika - 24 Lipca 2020

Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)

Małgorzata Rozenek wraz ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, od niedawna mogą cieszyć się swoim pierwszym dzieckiem. Mały Henryk skupia teraz całą uwagę rodziców, jednak szczęśliwa mama postanowiła również zadbać o swoją formę po porodzie. Niestety, przy publikacji posta na ten temat użyła oburzającego porównania.

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest przede wszystkim z programów "Perfekcyjna Pani Domu" czy "Projekt Lady". Żona byłego bramkarza, Radosława Majdana niedawno urodziła pierwsze dziecko swojego drugiego męża. Oboje są zachwyceni małym Henrykiem, jednak Małgorzata Rozenek stara się, aby znaleźć trochę czasu również dla siebie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przez kilka sekund uciskaj swój palec. Proste badanie, które może uratować życie
  2. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  3. Od dzisiaj zakaz. Trzeba wiedzieć, jest wyjątek
Mateusz Borek nie wytrzymał. Został zapytany na wizji o zdjęcia swojego nagiego ciała, posypały się wulgaryzmy, awantura na wizjiMateusz Borek nie wytrzymał. Został zapytany na wizji o zdjęcia swojego nagiego ciała, posypały się wulgaryzmy, awantura na wizjiCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek oburzyła Polaków swoim wpisem

Żona Radosława Majdana znana jest z tego, że potrafi zadbać nie tylko o porządek i dobre maniery, ale także o swoje ciało. Niespełna dwa miesiące po porodzie Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wrócić do treningów, aby znów zadbać o dobrą formę fizyczną.

Trzeba przyznać, że jej ciało prezentuje się bardzo dobrze, choć jak sama celebrytka wspomniała, ćwiczenia sprawiły jej problem. Niestety w swoim wpisie Małgorzata Rozenek użyła porównania, w którym ewidentnie zabrakło wymienionych wcześniej dobrych manier. - w końcu nadszedł ten dzień, po kilku.... albo raczej kilkunastu miesiącach w końcu zaczęłam ćwiczyć, #sohappy. Co prawda mój trening przypominał trening emerytki po udarze, ale i tak poczułam każde ćwiczenie - takie słowa wywołały prawdziwą burzę w Internecie.

Małgorzata Rozenek

Legia Warszawa zamierza walczyć o Ligę Mistrzów. Dyrektor sportowy zdradził transferowe cele klubu, rewolucjaLegia Warszawa zamierza walczyć o Ligę Mistrzów. Dyrektor sportowy zdradził transferowe cele klubu, rewolucjaCzytaj dalej

Polacy zwracają celebrytce uwagę na fatalny błąd

Wielu internautów momentalnie skomentowało wpis Małgorzaty Rozenek, wkazując, że jej wpis był, mówiąc naprawdę bardzo delikatnie, nie na miejscu. "Ta emerytka po udarze, to chyba niezbyt trafione porównanie. Prowadzącej Projekt Lady tym bardziej nie przystoi.", Trochę głupie porównanie jak na taką osobę jak Ty. Mam mamę starsza i jest po udarze jakoś mi nie do śmiechu jak patrzę na nią, jak każdego dnia męczy się żeby pokonać kilka schodów" to tylko mała część komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem celebrytki. Wydaje się, że coś co Małgorzata Rozenek uznała za niewinne, celne porównanie, było dla jej fanów stwierdzeniem oburzającym starsze i chore osoby. Osoba tak obeznana ze wszystkimi zasadami dobrego zachowania powinna jednak umieć lepiej dobierać słowa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nie dziura, a krater. Na wypłaty rent i emerytur zabraknie nawet 100 miliardów złotych
  2. Latawiec porwał dziewczynkę w powietrze. Tłum zachował się niesamowicie
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Jeremy Clarkson, legendarny prowadzący Top Gear, pobity i oblany moczem w trakcie wakacji

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News