Małgorzata Rozenek
Instagram
Autor Piotr Mika - 26 Czerwca 2020

Małgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna Lewandowska

Małgorzata Rozenek dwa tygodnie temu została mamą po raz trzeci. Mimo że macierzyństwo nie powinno mieć przed nią wiele tajemnic, to niedawno celebrytka na swoim Instagramie zwróciła się do fanów błagając o pomoc. W sukurs przyszła jej inna znana Polska, Anna Lewandowska.

Małgorzata Rozenek po raz kolejny może przekonać się z czym wiąże się macierzyństwo, a przede wszystkim jego pierwsze miesiące. Z wiadomości wysłanej na Instagramie do fanów wynika, że najmłodszy syn gwiazdy TVN, Henryk, mocno daje się we znaki swojej mamie, nie chcąc spać w nocy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna
Na jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęNa jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek prosi o pomoc swoich fanów

Znana z programu "Perfekcyjna pani domu" kobieta zwróciła się do swoich fanów z pytaniem, czy przy karmieniu piersią może pić kawę. Z pewnością napój ten pomógłby jej w walce ze zmęczeniem, ale celebrytka słusznie stara się przede wszystkim zadbać o zdrowie swojego najmłodszego synka. - Błagam powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł - napisała Rozenek-Majdan na instagramie.

Jej apel nie został bez odpowiedzi zmartwionych fanek, ale z pomocą przyszła jej także inna znana Polka, Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego, matka dwójki dzieci, skierowała koleżankę na swojego bloga o macierzyństwie, babybyann.pl. - Gosiu pisałam o tym na blogu. Można, ale w odpowiedniej ilości. Znam temat - zapewniła Anna Lewandowska w swoim komentarzu. - Zaraz poczytam, jak uda mi się otworzyć chociaż jedno oko - odpowiedziała jej Małgorzata Rozenek.

Smutna wiadomość z samego rana. 37-letni ulubieniec fanów zmarł na zapalenie płuc. Zostawił dwójkę dzieciSmutna wiadomość z samego rana. 37-letni ulubieniec fanów zmarł na zapalenie płuc. Zostawił dwójkę dzieciCzytaj dalej

Trzeci syn to nie jedyne wyzwanie Małgorzaty Rozenek-Majdan

Przed gwiazdą TVN już niedługo kolejne wyzwania. Opiekę nad synem pani Małgorzata będzie musiała również pogodzić z pracą na planie programu "Projekt Lady" który ruszy pod koniec czerwca. Wydaje się, że żona Radosława Majdana nie ma innego wyjścia, gdyż zarówno fani jak i koleżanki z planu nie wyobrażają sobie "Projektu Lady" bez Małgorzaty Rozenek-Majdan.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały tylko 4 dni na dopełnienie obowiązku. ZUS ostrzega, inaczej nie będzie można skorzystać ze zwolnienia
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. może Polsce w rozwoju sieci 5G.
  4. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  5. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  6. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  7. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News