Mama Anna Lewandowska poród ciąża
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 7 Maja 2020

Mama Anny Lewandowskiej wygadała się. Szczegóły porodu wyszły na jaw, było zupełnie inaczej

Mama Anny Lewandowskiej postanowiła opowiedzieć o tym, jak przebiegał poród drugiego dziecka słynnej pary gwiazd sportu. Nie zabrakło także dokładnych szczegółów mówiących o tym, jak można porównać go obecnie do narodzin Klary.

Mama Anny Lewandowskiej jako jedna z pierwszych osób dowiedziała się o narodzinach małej Laury. Kobieta postanowiła opowiedzieć o tym, w jakich okolicznościach dotarła do niej wspaniała wiadomość dotycząca porodu córki. O wszystkim zdecydowała się opowiedzieć Maria Stachurska, która udzieliła wywiadu PAP Life. Jej słowa wywołały spore poruszenie.

Nie może to dziwić, bo trudno o lepsze źródło dotyczące spraw Anny i Roberta Lewandowskich. Możemy jedynie domyślać się, że Maria Stachurska została poinformowana o narodzinach jako jedna z pierwszych osób i mogła od samego rana świętować narodziny drugiej wnuczki. Nie zabrakło także szczegółów dotyczących przebiegu samego porodu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Tragiczny wypadek na trasie S8. Zginął kierowca i 11-letnia dziewczynka
Media obiegła tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitna postać świata sportuMedia obiegła tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitna postać świata sportuCzytaj dalej

Mama Anny Lewandowskiej opowiedziała o drugim porodzie

Mama Anny Lewandowskiej wciąż pozostaje bardzo blisko swojej córki, nawet pomimo tego, że obecnie mieszkają tysiące kilometrów od siebie. Z racji na obecną sytuację na świecie gwiazda fitness zdecydowała się urodzić drugie dziecko w Monachium, a miliony polskich kibiców czekały na kolejne informacje na temat szczęśliwego zakończenia ciąży. W końcu się jej doczekaliśmy.

Maria Stachurska porównała poród Laury do porodu Klary, które znacząco się od siebie różniły. Jeszcze niedawno dowiadywaliśmy się, że pierwsza z córek przychodziła na świat bardzo długo, co było szczególnie męczące dla samej instruktorki fitness. Niemały stres przeżywał także Robert Lewandowski, który czekał na szczęśliwe wiadomości ze strony lekarzy.

- Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. W nocy nie mogłam spać, a jak już usnęłam, śniło mi się, że noszę noworodka. Rano, gdy się obudziłam, dostałam SMS-a, że Ania zaczęła rodzić. I 40 minut później pojawiła się na świecie Laura - powiedziała dla PAP Life Maria Stachurska.

Anna Lewandowska opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Jeden szczegół zdobył serca fanówAnna Lewandowska opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Jeden szczegół zdobył serca fanówCzytaj dalej

Mama Anny Lewandowskiej wygadała się w wywiadzie

Pozostaje jedynie cieszyć się, że tym razem komplikacji przy porodzie nie było wcale, a mała Laura przyszła na świat w wyjątkowo szybkim czasie. Informacja wywołała gigantyczną radość nie tylko u rodziców i dziadków, ale także u milionów kibiców, którzy zaczęli składać gratulacje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Okropna tragedia, 8 osób nie żyje. Ludzie uciekali i mdleli na ulicy za granicą
  2. Tragedia nad Wisłą. Spacerowicz zauważył w wodzie ciało. Policja przyjechała natychmiast
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Sejm podjął decyzję ws. głosowania korespondencyjnego. Co teraz?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News