Mama Neymar
Instagram - Nadine Goncalves
Autor Piotr Bernaciak - 24 Kwietnia 2020

Mama Neymara zerwała ze swoim chłopakiem po kilku dniach. Cała prawda o nim wyszła na jaw

Mama Neymara postanowiła rozstać się ze swoim chłopakiem, z którym była w związku oficjalnie przez zaledwie parę dni. Na jaw wyszły ponoć kompromitujące fakty o jego przeszłości, które dotychczas nie były znane.

Mama Neymara jakiś czas temu ogłosiła światu, że jest w związku z zaledwie 23-letnim Tiago Ramosem. Uwagę kibiców zwróciła oczywiście różnica wieku pomiędzy partnerami, jednak sama kobieta wyglądała na wyjątkowo szczęśliwą. Nic przeciwko nie miał również sam Neymar, który cieszył się szczęściem swojej mamy i życzył jej szczęścia na Instagramie.

Dziś dowiadujemy się jednak, że związek Nadine Goncalves z Tiago Ramosem to już historia. Brazylijskie media przekazały informacje o burzliwym rozstaniu pary. Na jaw wyjść miały kompromitujące fakty z przeszłości 23-latka. Trzeba przyznać, że ujawnione informacje brzmią wyjątkowo sensacyjnie.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Bartosz Bereszyński przeszedł drugi test na obecność COVID-19. Znamy wynikBartosz Bereszyński przeszedł drugi test na obecność COVID-19. Znamy wynikCzytaj dalej

Mama Neymara rozstała się z partnerem

Informacje o tym, że mama Neymara spotyka się z 23-letnim brazylijskim celebrytą wywołały ogromne poruszenie wśród fanów. Wielu z nich twierdziło, że tego typu "miłość" to jedynie przelotny romans matki zawodnika, a sam Tiago Ramos miał zainteresować się przede wszystkim majątkiem rodzinnym i możliwością przebywania blisko samego Neymara. Teraz wiemy już, że związek dobiegł końca.

Nadine Goncalves rzekomo rozstała się z Tiago Ramosem po tym, jak na jaw wyszło, że w przeszłości miał on umawiać się z wieloma mężczyznami. Tego typu skrywane informacje bardzo nie spodobały się mamie zawodnika Paris Saint-Germain, która miałą poczuć się oszukana przez swojego ukochanego.

Krychowiak ot tak wyciągnął 5 milionów i zrobił zakupy. Dowiedzieliśmy się, co kupił i nas zatkałoKrychowiak ot tak wyciągnął 5 milionów i zrobił zakupy. Dowiedzieliśmy się, co kupił i nas zatkałoCzytaj dalej

Mama Neymara poznała prawdę o swoim chłopaku

Co ciekawe, Tiago Ramos miał umawiać się z... osobistym kucharzem Neymara. Cała historia brzmi wyjątkowo absurdalnie i aż trudno uwierzyć w kolejną przygodę związaną z rodziną gwiazdy PSG. Były już chłopak mamy Neymara podobno wyprowadził się już z jej domu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zakaz podróżowania zniesiony. Sąsiad Polski podjął zaskakującą decyzję
  2. Od jutra zmiany w robieniu zakupów. Co musisz o nich wiedzieć?
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Nasz sąsiedzki kraj pozwolił już na zagraniczne podróże. Otwiera również siłownie i szkoły jazdy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News