Mamed Chalidow
youtube.com/przegladsportowy
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Kwietnia 2020

Mamed Chalidow wraca na ring. Wiemy, z kim będzie walczył, oficjalna deklaracja

Mamed Chalidow chce wrócić na ring. Popularny zawodnik KSW, który cieszy się dużym gronem kibiców w całej Polsce, wyraził chęć zmierzenia się o mistrzowski pas ze swoim wielkim rywalem. Możliwe, że już pod koniec roku będziemy świadkami widowiska, które na długo zapisze się w historii polskich sztuk walki.

Mamed Chalidow nie zwalnia tempa. Mimo że wiele osób zdążyło już skreślić zawodnika po przegranej walce ze Scottem Askhamem, to zawodnik KSW potwierdził, że chce wrócić na ring. Wiele wskazuje na to, że polski zawodnik czeczeńskiego pochodzenia będzie starał się o odzyskanie pasa federacji KSW.

Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje kultowa postać skoków narciarskich, przegrał z wirusemSmutne wiadomości z samego rana. Nie żyje kultowa postać skoków narciarskich, przegrał z wirusemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

      1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
      2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Mamed Chalidow chce wrócić na ring. Rzuca wyzwanie rywalowi

Chalidow przyznał, że cały czas trenuje i aż rwie się do powrotu na ring. Po tym, jak Polak czeczeńskiego pochodzenia przegrał w grudniu, wielu myślało, że zmierza on do końca kariery. Na całe szczęście, okazało się, że zawodnik po prostu zrobił sobie przerwę i już planuje kolejne pojedynki.

- Trenuję codziennie. Świat się zatrzymał, a miałem plany na walkę pod koniec roku. Chciałem nawet walczyć w kwietniu, byle jak najszybciej - powiedział Mamed Chalidow w programie "Jurasówka", nadawanym przez radio newonce.sport

Okazuje się, że pięściarz zaproponował walkę Scottowi Askhamowi, który odebrał mu pas federacji KSW. Czeczen żąda rewanżu, mimo że młodszy Anglik nie pali się do tego pojedynku.

Władze ligi buntują się UEFA. Chcą przerwania rozgrywek i przyznania mistrzostwaWładze ligi buntują się UEFA. Chcą przerwania rozgrywek i przyznania mistrzostwaCzytaj dalej

Scott Askham odmówi Chalidowowi?

Chalidow przyznaje, że jego rywal nie pali się do walki z nim i sugeruje mu, aby na ringu spotkał się z Michałem Materlą i jeśli zwycięży, to wtedy będą ustalać warunki pojedynku. Sam Chalidow nie godzi się na to rozwiązanie i ogłasza, że jest już gotów aby stanąć do walki z Anglikiem.

- Niech on nie zestawia walk, tylko przyjmie moje wyzwanie. Ja za pierwszym razem to zrobiłem. Chcę spróbować jeszcze raz, niech da mi szansę. Po ostatnim starciu się przebudziłem. Stać mnie na pas i będę dążył do tego, by odebrać go Askhamowi - przyznał 39-latek.

ZOBACZ TAKŻE:

                1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
                2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
                3. Wspaniała informacja dla kibiców w całej Polsce. Polacy dostaną Ekstraklasę za darmo
                4. Orzeł Górskiego poważnie chory. Lekarze postawili najgorszą diagnozę
                5. Kamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzja
                6. Ministerstwo edukacji zdecydowało się na kolejne, radykalne obostrzenia. Wiadomo, co stanie się z dziećmi i młodzieżą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News