Mamed Chalidow
MAREK ZIELINSKI/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Września 2020

Mamed Chalidow coraz bliżej powrotu do ringu? Tajemnicze słowa legendarnego sportowca budzą grozę (FOTO)

Mamed Chalidow jest jednym z najpopularniejszych zawodników MMA i zdecydowanie przyczynił się do spopularyzowania sportów walki w Polsce. Pochodzący z Czeczenii zawodnik ostatnio zniknął z aren najważniejszych gali w naszym kraju, jednak być może niedługo ponownie zobaczymy go w oktagonie. Nadzieje kibiców ożyły za sprawą tajemniczego wpisu Chalidowa na Instagramie. 

Mamed Chalidow od jakiegoś czasu nie bierze udziału w kolejnych walkach w klatce, jednak jego popularność wśród sympatyków sportów walki nie maleje. Ostatnio słynny zawodnik zasugerował, że być może już niedługo ponownie ujrzymy go ponownie w oktagonie.

Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone


Mamed Chalidow szykuje się do wielkiego powrotu?

Kibice sportów walki w Polsce zadają sobie od pewnego czasu pytanie, co stało się Mamedem Chalidowem. Zawodnik, który kilka lat temu w dużym stopniu spopularyzował MMA w naszym kraju, ostatnio nie bierze udziału w walkach. Ostatni raz oglądaliśmy Chalidowa w klatce w grudniu 2019 roku, gdy przegrał na punkty ze Scottem Askhamem.

Teraz nieco światła na kwestię swojej przyszłości rzucił sam 40-latek, choć zrobił to w bardzo nieoczywisty sposób. Na Instagramie zawodnika pojawił się tajemniczy wpis, który jednak wystarczył, by ożyły nadzieje kibiców na powrót uwielbianego czempiona.

Mamed Chalidow

- Życie przynosi dni, przez które musimy przejść samotnie, są uczucia, które trudno nam wyjaśnić słowami. To czas wewnętrznego dialogu, poszukiwania odpowiedzi i zaufania do siebie, do swojego wewnętrznego głosu. Czuję, że jestem na skraju czegoś dużego. I wierzę, że będziecie po mojej stronie. Czeka nas wielkie polowanie - napisał enigmatycznie Chalidow.

Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej


Enigmatyczny wpis Chalidowa rozbudził nadzieje fanów

Nie wiadomo, kiedy Mamed Chalidow ponownie może pojawić się w oktagonie. Spekuluje się, że pochodzący z Czeczenii zawodnik może wziąć udział już w najbliższej gali KSW 55, która odbędzie się w październiku. Rywalem Chalidowa może być ponownie Scott Askham. Chalidow w swojej zawodowej karierze stoczył 43 walki. 34 z nich kończyły się jego zwycięstwem, 7 porażką, a dwie remisem.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News