Manchester City kara
Instagram - Manchester City
Autor Piotr Bernaciak - 16 Lutego 2020

Kolejne problemy Manchesteru City. Działaniami klubu zajmie się prokurator

Manchester City w ostatnich dniach ma ogromne problemy. Dowiedzieliśmy się, że federacja zamierza ukarać klub, a dodatkowo zajmie się nim prokurator. Z pewnością nastroje w drużynie nie mogą być dobre.

Manchester City nie może zaliczyć ostatnich tygodni, czy nawet miesięcy do udanych. Wiedzieliśmy od dawna o tym, że strata do liderującego Liverpoolu jest już w zasadzie nie do odrobienia, jednak w ostatnich dniach nadeszły znacznie gorsze wieści niż przegrane mistrzostwo. O prawdopodobnych sankcjach nałożonych na klub poinformowały angielskie media, podając wieść, że klub nie zagra w Lidze Mistrzów.

Tego typu wieści mogły zadziałać na zawodników jedynie negatywnie. Mało kto chciałby walczyć dalej o puchary wiedząc o tym, że w zasadzie obecnie nie ma już szans na grę w europejskiej elicie. Okazuje się jednak, że to wcale nie musi być koniec fatalnych wiadomości. Do klubu w najbliższym czasie wejść ma prokurator, który wyjaśni wszystkie niejasności.

Przykry incydent na biegu w Gdyni. Nie żyje uczestnik zawodówPrzykry incydent na biegu w Gdyni. Nie żyje uczestnik zawodówCzytaj dalej

Manchester City ma ogromne problemy finansowe

Finanse w Manchesterze City nigdy nie było problemem, bo klub mógł liczyć na bogatych sponsorów. Kłopoty zaczęły się wtedy, kiedy niejasności zaczęły wychodzić na jaw. Dowiadujemy się, że włodarze poniosą karę w związku z zatajaniem pewnych informacji na temat finansowania wciąż panującego mistrza Premier League. Konsekwencje mogą nadejść jeszcze w tym sezonie.

Do klubu rzekomo wszedł prokurator, który ma wyjaśniać dalsze nieścisłości związane z finansami. Jeżeli zostaną one udowodnione, to być może Manchester City będzie musiał pogodzić się ze stratą punktów w lidze. Wtedy nawet wicemistrzostwo kraju może być jedynie odległym marzeniem. Wszystko jednak zależy od tego, jakie informacje z klubu wyniesie prokuratura.

Wielki triumf Jana Błachowicza w UFC. Fantastyczny nokaut Polaka na ustach kibiców z całego świata (WIDEO)Wielki triumf Jana Błachowicza w UFC. Fantastyczny nokaut Polaka na ustach kibiców z całego świata (WIDEO)Czytaj dalej

Manchester City ma ogromne kłopoty

Strata punktów również w tym sezonie byłaby wielkim problemem dla zespołu, który straciłby motywację do dalszej gry w lidze. Utrzymanie piłkarzy także może być kłopotem, ale dla włodarzy. Zanosi się na to, że w Manchesterze City zajdą w najbliższym czasie wielkie zmiany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legia Warszawa nie wygrała z Rakowem Częstochowa. Decydujący gol padł w ostatnich sekundach
  2. Niesamowita seria Cristiano Ronaldo. Udowodnił, że wciąż jest na samym szczycie
  3. Arkadiusz Milik znów kontuzjowany. Poważny problem napastnika reprezentacji Polski
  4. Anna Lewandowska weźmie udział w wyborach Miss Niemiec. Polka oznajmiła wspaniałą wiadomość
  5. Wielkie zamieszanie w Polsacie. Czołowi komentatorzy odchodzą ze stacji
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News