Manchester United
Twitter
Autor Piotr Bernaciak - 14 Września 2019

Skromne zwycięstwo Manchesteru United. Czerwone Diabły zawiodły kibiców

Manchester United rozgrywał dziś mecz z Leicester City, a kibice mieli nadzieję na wyraźne zwycięstwo drużyny. Udało się sięgnąć po trzy punkty, ale styl nikogo nie przekonał.

Manchester United liczył na to, że uda mu się wreszcie pokazać z dobrej strony przed własnymi kibicami, strzelić kilka goli, ośmieszyć przeciwników i miło spędzić sobotni wieczór. Tak się jednak nie stało, bowiem goście z Leicester postawili na Old Trafford bardzo trudne warunki. Do ostatnich sekund wynik meczu był otwarty i nic nie było wyjaśnione.

Czerwone Diabły szybko strzeliły gola, którego autorem był Marcus Rashford. Sędzia w 8. minucie gry dopatrzył się faulu Caglara Soyuncu we własnym polu karnym, co bardzo zaskoczyło całą drużynę gości. Wydawało się, że w tej sytuacji faulbył bardzo delikatny lub nie było go wcale. Trudno ocenić w tej sytuacji, ile dodał tu od siebie zawodnik faulowany.

Fantastyczne trafienie Kamila Grosickiego. Jak on to zrobił? [WIDEO]Fantastyczne trafienie Kamila Grosickiego. Jak on to zrobił? [WIDEO]Czytaj dalej

Do końca pierwszej połowy Czerwone Diabły chciały podwyższyć swoje prowadzenie, jednak doskonale spisywał się bramkarz Leicester City Kasper Schmeichel, który bronił kolejne strzały i wydawał się być nie do pokonania. Skapitulował tylko raz, gdy pokonał go z jedenastu metrów Rashford, a poza tym spisywał się świetnie. Był prawdopodobnie najlepszym piłkarzem Leicester w tym meczu.

Po przerwie piłkarze United zrozumieli, że teraz powinni raczej bronić swojej skromnej zaliczki, skoro nie potrafią jej w żaden sposób podwyższyć. W związku z tym do końca meczu zawodnicy Leicester próbowali zaatakować United, jednak kończyło się to klapą. Trudno jest w jakikolwiek sposób zrozumieć taką grę Czerwonych Diabłów. Klub przecież miał zamiar podnieść się w udanym stylu, a zamiast tego wszystko zakończyło się zwycięstwem, które nie dało zbyt wielkiej satysfakcji.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News