Manchester United
.
Autor Piotr Bernaciak - 20 Stycznia 2020

Z ostatniej chwili: Bramkarz legendarnego klubu miał poważny wypadek. Jego auto zostało kompletnie zniszczone

Manchester United nie radzi sobie w tym sezonie zbyt dobrze. Nie jest to jedyna zła wiadomość dla kibiców tego klubu. Bramkarz pierwszej drużyny miał wypadek, który wyglądał bardzo poważnie.

Manchester United ma w tym sezonie ogromne problemy z wygrywaniem w ramach Premier League. Czerwone Diabły nie funkcjonują obecnie tak jak w latach świetności, co irytuje miliony kibiców. Wszyscy fani chcieliby, aby drużyna Ole Gunnara Solskjaera odnosiła dalsze sukcesy, ale przy obecnych standardach panujących w drużynie nic nie wskazuje na nie w najbliższej przyszłości.

Teraz dowiadujemy się, że nie jest to koniec złych informacji dotyczących Manchesteru United. Okazuje się bowiem, że bramkarz pierwszej drużyny miał dziś z samego rana bardzo poważny wypadek samochodowy. W jego konsekwencji auto golkipera zostało doszczętnie zniszczone, a fotografie przedstawiające całe zajście wyglądają naprawdę strasznie.

TVP ogłosiło, które mecze Ekstraklasy będą transmitowane. Kibiców czekają ogromne emocjeTVP ogłosiło, które mecze Ekstraklasy będą transmitowane. Kibiców czekają ogromne emocjeCzytaj dalej

Manchester United ma w tym sezonie różne problemy

Sergio Romero zmierzał dziś z samego rana na trening pierwszego zespołu po wczorajszej porażce Czerwonych Diabłów na Anfield. Nagle golkiper stracił panowanie nad pojazdem, w konsekwencji czego samochód zaczął obracać się i wypadł poza jezdnię. Zdjęcia zdarzenia przedstawiają, że w tym wypadku Argentyńczyk miał ogromne szczęście, że nic mu się nie stało.

32-latek wyszedł z całego zdarzenia bez szwanku i może mówić o ogromnym szczęściu. Dzięki temu mógł uczestniczyć w sesji treningowej drużyny. Manchester United z pewnością również wyrażał swoje zaniepokojenie całą sytuacją, lecz kompleksowe badania wskazały jasno, że Sergio Romero nie musi obawiać się o swój stan zdrowia po dzisiejszym incydencie.

Manchester United zareagował na całą sytuację

Można jedynie mówić o wielkim szczęściu, że samochód Argentyńczyka jest na tyle niski, że zdołał przecisnąć się pod barierkami. W innym wypadku z pewnością mówilibyśmy o wielkiej tragedii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki osiągnął sukces, który nie śnił się Małyszowi ani Stochowi. Nieprawdopodobny występ
  2. Robert Lewandowski wrócił na boisko w wielkim stylu. Polak strzelił 31. gola, co za mecz
  3. Fatalna wiadomość dla Krzysztofa Piątka. Trener podjął bezwzględną decyzję, Polak ma kłopoty
  4. Kultowy klub może spaść z Ekstraklasy. Zbigniew Boniek jest bezwzględny, kibice zrozpaczeni
  5. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News