Alexis Sanchez w Interze
Autor Piotr Bernaciak - 28 Sierpnia 2019

Niechciana gwiazda Manchesteru United o krok od transferu. Dziś testy medyczne w Interze

Manchester United sprzedał tego lata jednego ze swoich piłkarzy do Interu. Zanosi się jednak na to, że to nie koniec transakcji pomiędzy tymi drużynami. Do Mediolanu ma trafić kolejny gwiazdor.

Manchester United zamierzał tego lata oczyścić kadrę z zawodników zbędnych oraz takich, którzy nie sprawdzili się, a zarabiają ogromne pieniądze. Między innymi z tego powodu klub opuścił Romelu Lukaku, który przeniósł się do Interu Mediolan. To nie jest jednak koniec transferów wielkich gwiazd.

Dowiadujemy się, że do Serie A trafić ma jeszcze jeden gwiazdor, który miał okazję występować już w tej lidze. Alexis Sanchez po bardzo nieudanym pobycie w Manchesterze teraz ma trafić do Mediolanu. Z pewnością jest to dla niego szansa na odbudowę swojej kariery, która w ostatnich latach przyhamowała.

Piłkarz Legii Warszawa podejrzany w sprawie ustawienia meczu! Sprawą zajmie się prokuraturaPiłkarz Legii Warszawa podejrzany w sprawie ustawienia meczu! Sprawą zajmie się prokuraturaCzytaj dalej

Alexis Sanchez zupełnie nie poradził sobie na Old Trafford. Nie mógł on liczyć na zaufanie ani Jose Mourinho, ani Ole Gunnara Solskjaera, którzy bardziej cenili sobie innych piłkarzy. W związku z tym Chilijczyk miał problem, bo najczęściej siedział na ławce. Teraz pojawiło się jednak rozwiązanie jego kłopotów.

Dowiadujemy się, że dziś Sanchez ma przejść w Mediolanie testy medyczne. Tym samym skrzydłowy wróci do Serie A, w której grał kiedyś w barwach Udinese i udało mu się przebić do światowego futbolu. Dla samego piłkarza taki ruch jest świetną wiadomością.

Inter pod wodzą Antonio Conte będzie w tym sezonie walczyć o najwyższe cele. W tym celu potrzebne są wzmocnienia, a Romelu Lukaku i Alexis Sanchez z pewnością stanowiliby świetne uzupełnienie formacji ofensywnej i daliby Interowi kilkanaście kolejnych goli w trwającym sezonie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News