Manchester United kompromitacja
.
Autor Piotr Bernaciak - 28 Listopada 2019

Kompromitacja legendarnego klubu w europejskich pucharach. Przegrali z drużyną z Kazachstanu

Manchester United musi w tym sezonie występować w Lidze Europy, co z pewnością nie przynosi kibicom wielu radości. Dziś zespół z Anglii zaliczył wielką wpadkę. Czerwone Diabły przegrały z zespołem z Kazachstanu.

Manchester United w tym sezonie musi występować w Lidze Europy w związku z katastrofalnymi wynikami w ostatnim sezonie. Klub prowadzony obecnie przez Ole Gunnara Solskjaera wciąż nie może wrócić do pełni formy i nadal przeżywa kryzys. Trudno powiedzieć, czy uda się z niego wyjść w ciągu najbliższych tygodni, zwłaszcza wobec tak słabej gry w meczach o stawkę.

Dziś zawodnikom z Anglii przyszło mierzyć się z ekipą z Kazachstanu, a sam trener stwierdził, że jest to doskonała okazja do tego, by dać szansę młodym zawodnikom. Jeżeli jednak młodzieżowcy mogli zbliżyć się dzisiejszym występem do wyjściowego składu Czerwonych Diabłów, to teraz wiemy już, że prawdopodobnie nie uda im się tego dokonać. Gra wyglądała fatalnie.

Uczestnik Fame MMA chce walczyć dwa razy na kolejnej gali! Wyzwał do walki gwiazdę sportuUczestnik Fame MMA chce walczyć dwa razy na kolejnej gali! Wyzwał do walki gwiazdę sportuCzytaj dalej

Manchester United zaliczył kompromitację

Mecz z kazachską Astaną był spotkaniem idealnym do dania szansy juniorom, tymczasem zawodnicy z Manchesteru zaliczyli wielką wpadkę. Do tej pory byli oni niepokonani w fazie grupowej Ligi Europy, w której poza Astaną mierzyli się z Partizanem i AZ Alkmaar. Dziś Anglicy ponownie chcieli udowodnić swoją wyższość nad zespołami o niższej reputacji, jednak im się to nie udało.

Czerwone Diabły przegrały 1:2. Nie pomogła obecność Luke'a Shawa i Jessego Lingarda, czyli zawodników pierwszego składu. Kazachowie byli zdecydowanie bardziej skuteczni pod bramką rywala i wykorzystywali każdą wpadkę Anglików, co zdecydowanie mogło się podobać. Nie ma wątpliwości, że Astana ustępuje United pod względem jakości piłkarskiej, ale dzięki ambicji dzisiaj nie było tego widać.

Manchester United może stracić trenera

Niewykluczone, że dzisiejsza kompromitująca porażka będzie okazją do zmiany trenera. Manchester United od dawna myśli o rozstaniu się z Ole Gunnarem Solskjaerem, a wobec zwolnienia Mauricio Pochettino z Tottenhamu pojawia się teraz doskonała sytuacja do tego, by ostatecznie zdecydować się na wielkie zmiany na ławce trenerskiej. Wszystko okaże się w ciągu najbliższych dni.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News