Manchester United Polak
.
Autor Piotr Bernaciak - 29 Stycznia 2020

Polski zawodnik łączony z Manchesterem United. Chcą go największe kluby świata

Manchester United jest ponoć bardzo zainteresowany sprowadzeniem jednego z polskich zawodników. Czerwone Diabły liczą na to, że zostanie on gwiazdą zespołu w przyszłości. Z pewnością ma on zadatki na zrobienie wielkiej kariery.

Manchester United nie zamierza poddawać się w walce o grę w europejskich pucharach. Czerwone Diabły pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera nie radzą sobie co prawda zbyt dobrze, z pewnością nie spełniając wygórowanych oczekiwań kibiców z Old Trafford. Obecnie drużyna znajduje się w środku stawki w Premier League i jest daleka od tego, by grać w europejskich pucharach.

Władze klubu doskonale zdają sobie sprawę z obecnej sytuacji i wiedzą, że istnieje więcej niż jedno rozwiązanie trudnej sytuacji. Wielu z nich wie również o tym, że należy nie tylko dbać o transfery do pierwszego zespołu, ale również o sprowadzanie do akademii najbardziej obiecujących młodych zawodników obecnego pokolenia. Wśród nich może znaleźć się polski zawodnik.

Premier League. Nowe informacje ws. powrotu Łukasza Fabiańskiego. Trener przekazał fantastyczne wieściPremier League. Nowe informacje ws. powrotu Łukasza Fabiańskiego. Trener przekazał fantastyczne wieściCzytaj dalej

Manchester United chce sprowadzić Polaka

Dowiadujemy się, że Czerwonym Diabłom zależy na tym, by do akademii klubu dołączył Javier Ajenjo Hyjek, młody piłkarz występujący w tym momencie w juniorach Atletico Madryt. Urodził się on w Madrycie, jednak jego mama pochodzi z Mielca, w konsekwencji czego dotychczas występował on w młodzieżowych reprezentacjach Polski i był w nich wyróżniającym się zawodnikiem.

Już niebawem mają odbyć się rozmowy w sprawie sprowadzenia Hyjka z Madrytu do Manchesteru. Z pewnością nie będą one szybkie, bowiem młody Polak uznawany jest w Madrycie za wielki talent, którego nie należy łatwo się pozbywać. W przypadku konieczności transferu z pewnością Hiszpanie mogliby niemało zarobić na przenosinach swojego młodego gwiazdora.

Manchester United dokona kilku transferów

Javier Ajenjo Hyjek mógłby skusić się na ofertę z Anglii. Manchester United robi wrażenie na wielu młodych zawodnikach, jednak nie wiadomo, czy obecnie jest to klub lepszy od Atletico Madryt. Z pewnością cieszy się większą renomą z uwagi na bogatą historię, jednak nie jest to obecnie wiodący kierunek dla piłkarzy szukających wielkich wyzwań.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Uczestnik Ligi Mistrzów w Ekstraklasie. Klub potwierdza hitowy zakup
  3. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  4. Legia Warszawa zostanie zaskarżona do FIFA? "To nie jest normalne"
  5. Klub Polaka zmaga się z dramatem. "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News