Marcin Dubiel
famemma.tv
Autor Mateusz Dziubiński - 22 Listopada 2020

Walka wieczoru Fame MMA 8. Wyrównana walka, wielkie zmęczenie, mamy zwycięzcę

Marcin Dubiel zmierzył się w walce wieczoru podczas gali Fame MMA 8 z Kacprem “Blonskym” Błońskim. Na pojedynek dwóch idoli nastolatków czekały miliony osób. Dla obu był to debiut w oktagonie, co uczyniło ten pojedynek jeszcze bardziej interesującym. Influencerzy dali z siebie wszystko. Ostatecznie lepszy okazał się Kacper Błoński.

Marcin Dubiel vs Kacper “Blonsky” Błoński, to była główna walka wieczoru podczas gali Fame MMA 8, która w sobotni wieczór odbyła się w Łodzi. Idole milionów młodych ludzi zmierzyli się ze sobą, tym samym debiutując w oktagonie. Lepszy okazał się jednak posiadacz mniejszego grona fanów.

Fame MMA 8 ruszyło z kopyta. Gwiazdor Fame MMA 8 ruszyło z kopyta. Gwiazdor "Top Model" bezlitosny, uwielbieniec znany z ekranów TVN rozłożył rywala na łopatkiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. 22-latka zrobiła sobie zdjęcie z chłopakiem. Dopiero później zauważyła porażający szczegół, zimny pot zalał ją w sekundę
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą


Marcin Dubiel vs "Blonsky" w walce wieczoru Fame MMA. Starcie influencerów

Sobotnia gala Fame MMA 8, która odbyła się w łódzkim Hotelu Hilton, przejdzie do historii kontrowersyjnej federacji. W walce wieczoru zmierzyli się bowiem dwaj debiutanci. Wcześniej żaden z zawodników nie miał doświadczenia w sportach walki.

W pojedynku wieczoru zmierzyli się idole milionów młodych Polaków. Naprzeciw siebie stanęli Marcin Dubiel i Kacper “Blonsky” Błoński. Obaj cieszą się niesamowitą popularnością wśród młodzieży w naszym kraju.

Kacper “Blonsky” Błoński aktywnie działa na platformie Youtube, gdzie jego kanał subskrybuje już 900 tysięcy osób. - Nie jestem fighterem, dopiero zaczynam przygodę ze sportami walki, ale przygotuję się najlepiej, jak się da. - powiedział w mediach społecznościowych na temat swojej walki.

Jeszcze większe grono fanów zgromadził poprzez swoją działalność w sieci Marcin Dubiel. 24-letni Youtuber na swoim koncie ma tej platformie ma aż 1,4 mln subskrybentów. Na Instagramie obserwuje go jeszcze więcej osób, bo aż 1,7 miliona.

Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez bielizny, odważna sesja w ciąży (FOTO)Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez bielizny, odważna sesja w ciąży (FOTO)Czytaj dalej

Starcie youtuberów w walce wieczoru Fame MMA 8 dla Błońskiego

Plotki głosiły, że obaj idole młodzieży nie przepadają za sobą poza oktagonem. Szybko dało się to zauważyć po komendzie sędziego o rozpoczęciu walki. Zawodnicy rzucili się na siebie z ogromną zaciętością.

Trudno było wskazać lepszego zawodnika, gdyż przez dłuższą część pierwszej rundy obaj pozostawali w mocnym klinczu. Walka przypominała przez długi czas pojedynek zapaśników. W drugiej rundzie mocno zaatakował Marcin Dubiel. Kolejne ciosy dochodziły do celu.

"Blonsky" zdołał jednak skontrować rywala i sprowadzić go do parteru. Dubiel zdołał w efektowny sposób uciec z uścisku rywala, jednak druga runda zakończyła się ze zdecydowanym wskazaniem na Kacpra Błońskiego.

Wynik starcia miał się rozstrzygnąć w trzeciej rundzie. Ostatecznie o werdykcie zadecydowali sędziowie. Ich zadaniem lepszy okazał się Kacper Błoński.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Polscy naukowcy dokonali bardzo ważnego odkrycia. Znaleźli niewiarygodnie dziwną planetę
  2. Grażyna Szapołowska pokazała swoją wnuczkę. Niezwykłe zdjęcie kobiet na okładce magazynu
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News