Marcin Najman
Facebook Marcin Najman
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Kwietnia 2020

Marcin Najman odgraża się znanemu dziennikarzowi sportowemu. Chce go bić

Marcin Najman postanowił odpowiedzieć na prześmiewcze komentarze popularnego dziennikarza sportowego. Zawodnik po kolejnej porażce w ringu stał się ponownie obiektem kpin. W mediach odgraża się, że osobiście udowodni ekspertowi za pomocą pięści, że potrafi boksować. 

Marcin Najman podczas sobotniej gali Fame MMA 6. zaliczył kolejną spektakularną porażkę. Popularny “Testosteron” zaledwie po kilkudziesięciu sekundach walki z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem musiał zejść z ringu pokonany. Na zawodnika kolejny raz spadła fala “hejtu”, między innymi ze strony jednego z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Napad na legendę reprezentacji Anglii. Przestępcy związali i uwięzili piłkarza
    2. Koronawirus mógł zarazić o wiele więcej ludzi na świecie. Zadziwiające analizy naukowców
Nie żyje wnuczek legendy Celticu. Policja znalazła jego ciało w kanaleNie żyje wnuczek legendy Celticu. Policja znalazła jego ciało w kanaleCzytaj dalej


Marcin Najman stał się obiektem kpin po kolejnej porażce

Kibice pokochali gale Fame MMA. Rozrywka w postaci rywalizujących ze sobą celebrytów i ludzi na co dzień niezwiązanych z profesjonalnym sportem przypadła Polakom do gustu. Jedną z gwiazd federacji stał się Marcin Najman, na którego, po kolejnej porażce, ponownie spadła fala krytyki. Jednym z najgłośniej wyśmiewających poczynania boksera z Częstochowy jest Krzysztof Stanowski. Twórca weszlo.com i jeden ze współwłaścicieli Kanału Sportowego opublikował serię tweetów, które nie spodobały się Najmanowi. Pięściarz postanowił odpowiedzieć znanemu dziennikarzowi.

UEFA podjęła decyzję ws. odwołania meczów reprezentacji Polski. Padł jedyny słuszny wybórUEFA podjęła decyzję ws. odwołania meczów reprezentacji Polski. Padł jedyny słuszny wybórCzytaj dalej


Najman i Stanowski przerzucają się wyzwiskami

W czwartek Marcin Najman będzie gościem popularnego programu Kanału Sportowego “Hejt Park”. Przed przybyciem do studia między nim a jednym z twórców kanału Krzysztofem Stanowskim wywiązała się słowna potyczka, po tym gdy dziennikarz wyśmiał na Twitterze umiejętności bokserskie 41-latka. Najman postanowił odpowiedzieć na prześmiewcze komentarze Stanowskiego.

„Przyjąłem zaproszenie Mateusza Borka do Hejt Parku w Kanale Sportowym w czwartek o godzinie 21.00 Pierwszy raz w życiu mam zamiar wypowiedzieć sie tam na temat jednego z ich „dziennikarzy” tego mądrali Krzysztofa Stanowskiego. Gościa który od lat obraża i krytykuje ludzi sportu, ale nie tylko. Sam jednak najbardziej stresującą sytuacje jaką miał w życiu to wówczas, gdy siedział z rozwolnieniem i zabrakło mu papieru toaletowego na kołowrotku. A minuta na worku bokserskim byłaby dla niego najdramatyczniejszą walką w życiu. Zapraszam”

Od momentu pierwszego wpisu trwa między panami regularna wymiana “ciosów” w mediach społecznościowych. W “dyskusji” nie brakuje mocnych słów i mocnych deklaracji, a “Testosteron” najchętniej rozwiązałby spór za pomocą pięści.

Gdyby starcie Najman-Stanowski umieścić w karcie walk kolejnej gali Fame MMA, jej władze miałyby zagwarantowaną rekordową oglądalność.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda internetu ma koronawirusa i nie przestrzega kwarantanny. Naraża dzieci, internauci nie zostawiają na niej suchej nitki
  2. To już pewne. W sobotę otwarcie nowych stacji metra
  3. Znany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeń
  4. Arkadiusz Milik bohaterem okładki słynnej gazety. Przyćmił samego Ibrahimovicia
  5. Młody Polak na celowniku wielkich klubów Europy. Wielkie zainteresowanie Ajaxu, Interu i BVB
  6. RMF: Gowin odrzucił ultimatum. Rozłam w rządzie może nastąpić w każdej chwili

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News